Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 11d. 18:56

LEC trečioji savaitė: be pralaimėjimų žengiantys „G2 Esports“ toliau karaliauja viršūnėje

„G2 Esports“ komanda pateko į pasaulio čempionato finalą
„Twitter“ nuotr. / „G2 Esports“ komanda pateko į pasaulio čempionato finalą

Nuaidėjo trečioji Europos profesionalų lygos „LEC“ savaitė, kurioje savo meistriškumą ir toliau demonstravo „G2 Esports“ ekipa, o paskutinę lygos poziciją dalijosi be laimėjimų žengiančios „Schalke 04“ ir „Team Vitality“. Pateikiame visų trečios savaitės žaidimų apžvalgą.

Trečioji „LEC“ savaitė pateikė puikių žaidimų tarp Europos profesionalų lygos komandų.

„MAD Lions“ prieš „SK Gaming“ žaidimas prasidėjo lėtai ir užtikrintai iš „MAD Lions“ ekipos pusės. Per pirmas 20 minučių užfiksuotas tik vienas priešų nukovimas, tačiau buvo įgytas bokštų ir pakalikų pranašumas. Viena iš svarbesnių kovų įvyko 25 žaidimo minutę prie žemės drakono, kai po nepavykusio puolimo iš „SK“ pusės į kontrataką puolę „MAD“ žaidėjai vieną po kito išgaudė savo oponentus. Tai leido jiems įveikti „Baron Nashor“ pastiprinimą be didesnio vargo. Likusią žaidimo dalį „MAD Lions“ ekipa metodiškai griovė bokštus ir „inhibitor“ pastatus. Kontroliuodami vis didesnę žemėlapio teritoriją, jie galiausiai įveikė „SK Gaming“ per 32 minutes.

„Schalke 04“ prieš „Misfits“

Be pergalių žengianti „Schalke 04“ ekipa stojo į kovą prieš atsinaujinusią „Misfits“ ekipą. Nežiūrint į „Support“ rolę atliekančio „Dreams“ mirtį, žaidimas klostėsi tinkama linkme S04 ekipai. Jie 9 minutę nukovė „Herald“, kuris turėjo jiems padėti gauti kontrolę žemėlapyje. Tačiau „Schalke 04“ nepavyko tinkamai panaudoti „Herald“, kai jie kovėsi dėl ugnies drakono. Drakoną pavogė „Misfits“ komandos miškininkas, o tuo pačiu su gyvybe teko atsisveikinti trims S04 žaidėjams. Tragiškas žaidimas prie drakonų vokiečius persekiojo viso mačo metu, o po oro drakono nukovimo buvo įveikta ir visa „Schalke 04“ ekipa. Tai leido „Misfits“ žaidėjams susikrauti didelį pranašumą ir nesuteikti jokių šansų sugrįžti į žaidimą oponentams. Žaidimas baigėsi per 29 minutes rezultatu 16-0 „Misfits“ naudai

„Fnatic“ prieš „Excel Esports“

Kova prasidėjo agresyviai ir į priekį, po puikaus dvigubo nužudymo iš „Excel“ viršutinės dalies žaidėjo „Expect“, išsiveržė „XL“ ekipa. Veiksmas ir toliau vyko viršutinėje dalyje, abi komandos apylygiai apsikeisdavo nužudymais. Žaidimo eigoje daugiausia dėmesio ir susilaukė „Bwipo“ valdomas „Urgot“ bei „Expect“ valdomas „Gangplank“. Lemiamu įvykiu šiame žaidime tapo 28 minutės bandymas paimti „Baron Nashor“ pasitiprinimą iš „Excel“ pusės. Jiems tas pavyko, tačiau „Fnatic“ įveikė net keturis priešų komandos narius. Tai jiems leido tiesiu taikymu pulti „Excel Esports“ bazę ir sugriovus apsaugines struktūras pabaigė žaidimą 29 – ają minutę

„Vitality“ prieš „Origen“

„Origen“ žaidimą pradėjo gera gaida, kai pranašumą dar 4 žaidimo minutę įgijo tiek viršutinėje, tiek apatinėje žaidimo dalyje. Tačiau tas pranašumas ilgai neišsilaikė, nes „Vitality“ nieko nelaukę paruošė kontrataką ir įveikė du OG narius. Žaidimo eigoje išryškėjo puikūs „Origen“ nario „Alphari“ valdomos „Camille“ sugebėjimai. Jis tapo tikru siaubūnu šoninėje linijoje, kuriam atsako „Vitality“ ekipos nariai nerado. Palaikydamas pastovų spaudimą, jis suteikė „Origen“ ekipai galimybę kontroliuoti žemėlapio dalį prie „Baron Nashor“ pastiprinimo. Kontrolė svarbiausioje žemėlapio dalyje ir užtikrino „Origen“ ekipai svarbios kovos laimėjimą, po kurios paimtas „Baron Nashor“ padėjo užbaigti žaidimą 38 minutę.

„G2 Esports“ prieš „Rogue“

Pirmosios dienos vakarą vainikavo be pralaimėjimų žengiančios „G2“ ekipos kova prieš „Rogue“. Tai jau penktasis žaidimas, kai nepavyko užblokuoti „Wunder“ valdoma „Soraka“. Visas veiksmas prasidėjo apatinėje dalyje, kai „Perkz“ ankstyvoje žaidimo stadijoje nusprendė padėti savo komandai ir užtikrinti pirmąjį įveikimą. Grįžęs į vidurinę liniją jis bandė vienas prieš vieną įveikti „Rogue“ ekipos žaidėją „Larssen“, tačiau padarė klaidą ir apmaudžiai mirė. Tai leido RGE ekipai užsitikrinti ugnies drakoną. Tačiau po šios sėkmės žaidimo pradžioje viskas aprimo ir 23 žaidimo minutę po labai įtemptos kovos „G2 Esports“ sugebėjo įgauti pranašumą ir įveikti oponetus komandinėje kovoje. Žaidime lygus rezultatas vyravo iki 32 minutės, kai po nuostabios komandinės kovos „Rogue“ ekipa išsiveržė į priekį ir nukovė „Baron Nashor“ pastiprinimą. Keblioje sitaucijoje atsidūrusi G2 komanda nepasimetė ir išlaukė, kol baigsis pastiprinimas. Finalinė kova įvyko prie „Elder“ drakono, kur magišku būdų „G2 Esports“ išlaikė kontrolę ir sugebėjo įveikti keturis „Rogue“ narius. Po šios pergalingos kovos jie su dideliomis šypsenomis veiduose skubėjo užbaigti žaidimą, kuris truko net 38 minutes.

„G2 Esports“ prieš „Rogue“
„G2 Esports“ prieš „Rogue“


Antroji diena trečiojoje savaitėje atrodė taip:

„G2 Esports“ prieš „Fnatic“

Labiausiai fanų lauktas žaidimas, kuriame susikovė du Europos profesionalų lygos grandai. Dar čempionų pasirinkimo dalyje „Fnatic“ pirmieji užblokavo „Soraka“, kuri buvo žaista penkis kartus be pralaimėjimo „G2“ ekipos žaidimuose. Dar ketvirtą žaidimo minutę po „Fnatic“ žaidėjo „Rekkles“ klaidos „G2 Esports“ užtikrino du įveikimus ir išsiveržimą į priekį. G2 miškininkas buvo aktyvus visose žemėlapio dalyse ir pranašumą suteikė šoninėms žemėlapio dalims. Po geros pradžios G2 ekipa suklupo, kai 11 minutę „Fnatic“ puikiai sužaidė individualiai ir komandiškai, kas leido jiems sugrįžti į žaidimą ir užsitikrinti ugnies drakoną. Po šios didelės kovos žaidimas sustojo ir prasidėjo resursų susirinkimo periodas. Abi ekipos daugiausiai resursų skyrė vidurinės linijoms žaidėjams. „G2 Perkz“ valdė „Ryze“ čempioną, o „FNC Nemesis“ savo ruožtu valdė „Veigar“. Didžiausia kova įvyko 22 žaidimo minutę, po kurios savo pranašumą užsitikrino G2 žaidėjai. Lemiama kova įvyko 28 minutę, kai G2 nukovė „Fnatic“ ekipos narius prie drakono ir užsitikrino „Baron Nashor“ pastiprinimą. Grįžę į bazę ir susigrupavę „G2 Esports“ puolė spurtuoti ir įveikė „Fnatic“ 31 žaidimo minutę.

G2 ir toliau žengia be pralaimėjimų Europos profesionalų lygoje.

Fnatic vs G2 Week 3 LEC
Fnatic vs G2 Week 3 LEC

„Schalke 04“ prieš „SK Gaming“

Žaidimas prasidėjo agresyviai ir apačioje buvo nukautas S04 apatinės linijos žadėjas „FORG1VEN“, tačiau jau po minutės įvyko šešių žmonių susirėmimas prie krabo, kuriame pranašumą prarado „SK“ ekipa ir rezultatas buvo išlygintas. Žaidimas aprimo, komandos vis apsikeisdavo nukovimais. Skirtumas buvo tik tas, kad drakonų kontrolę išlaikė „SK Gaming“ žaidėjai ir jau 18 žaidimo minutę jie turėjo oro, vandens ir žemės drakonus. Didesnis susirėmimas įvyko prie ketvirtojo - žemės - drakono, kurį pavyko iškovoti „Schalke 04“ ekipai, tačiau jie už tai sumokėjo didelę kainą ir buvo įveikti priešininkų ekipos. SK po geros kovos nukeliavo prie „Baron Nashor“ pastiprinimo, kurį įveikus pradėjo sėkmingą spaudimą apatinėje linijoje. Sugriauti pastatai atvėrė žemėlapį ir suteikė penkių tūkstančių auksinių pranašumą. Gauta kontrolė leido įveikti dar vieną „Baron Nashor“ ir jau užtikrintai judėti link pergalės, kuri buvo pasiekta 32 žaidimo minutę.

„Excel Esports“ prieš „Vitality“

Be pergalių žengianti „Vitality“ susikovė prieš „Excel“ komandą, kuri bando įsitvirtinti lygoje po administracinio ir trenerių štabo atsinaujinimo. Žaidimo pradžioje į priekį išsiveržė prancūzų „Vitality“, po kelių susirėmimų apatinėje žemėlapio dalyje rezultatas išliko apylygis, komandos apsikeitė drakonų įveikimais, o „Excel“ nukovė „Herald“ pastiprinimą. Pirmoji didelė komandinė kova įvyko tik 29 žaidimo minutę, kai buvo pagautas „Vitality“ žaidėjas „Saken“. Tai leido „Excel“ ekipai nukauti „Baron Nashor“ pastiprinimą ir atverti viršutinę žemėlapio dalį, tuo pačiu metu „Cabochard“ valdomas veikėjas atvėrė apatinę žemėlapio dalį. Tačiau tai nepadėjo „Vitality“ ekipai ir paskutinėje komandinėje kovoje, kuri vyko VIT komandos bazėje, jie pralaimėjo ir pabaigė šios savaitės žaidimus paskutinėje lygos vietoje (0-6).

„Rogue“ prieš „MAD Lions“

Lenkijos orgnizacija stojo prieš naujai į lygą atvykusius ispanus. Pačioje žaidimo pradžioje komandos susitiko miško teritorijoje, tačiau, visų nuostabai, nebuvo įveiktas nei vienas žaidėjas ir visi saugiai išsilakstė savomis kryptimis. Agresija tęsėsi iš „Rogue“ pusės ir jie sugebėjo pagauti MAD ekipos miškininką bei jį įveikti. Po mirties atsiradęs žaidėjas neišsigando ir tuoj pat pasuko link vidurio linijos, kur sugebėjo įveikti savo priešininką ir išlyginti rezultatą. Didelė komandinė kova įvyko 10 žaidimo minutę, kai dėl „Herald“ kovojusi RGE ekipa įveikė tris žaidėjus iš „MAD Lions“ pusės. Intensyvus žaidimas tęsėsi ir toliau, komandos keitėsi nukovimais. Žaidimui aprimus, į priekį išsiveržė „Rogue“ žaidėjai. Nors MAD ekipa ir atsiliko sukauptu auksu, po puikios komandinės kovos jie įveikė tris RGE žaidėjus ir sugebėjo sau užtikrinti „Baron Nashor“ pastiprinimą 24 žaidimo minutę. Žaidimą lemianti kova įvyko 30 žaidimo minutę, po kurios „MAD Lions“ dar kartą įveikė „Baron Nashor“ ir patraukė link „Rogue“ bazės. Deja, tuo puolimu jiems žaidimo užbaigti nepavyko. Susigrupavę ir grįžę iš savo bazės, MAD stojo į dar vieną puolimą. Šį kartą jis buvo sėkmingas ir žaidimas baigėsi po 38 minučių.

„Misfits Gaming“ prieš „Origen“

Aktyvus žaidimas vyko nuo pat pradžios, tačiau pirmasis kraujas buvo pralietas tik 8 žaidimo minutę - „Misfits“ įveikė „Origen“ viršutinės dalies žaidėją „Alphari“. Tai jiems leido įgyti kontrolę viršutinėje žemėlapio dalyje ir tuo pačiu užsitikrinti pirmąji „Herald“ pastiprinimą, kuris buvo panaudotas įgauti pranašumą apatinėje žemėlapio dalyje. „Origen“, bandydami atsitiesti žaidime, užpuolė viršutinės dalies žaidėją „Dan Dan“, tačiau „Misfits Gaming“ buvo tam pasiruošę ir kontratakos metu įveikė du OG žaidėjus. Anksti įgautas pranašumas „Misfits“ leido kontroliuoti drakonus iki 20 žaidimo minutės. Jie įveikė žemės ir ugnies drakoną. 24 minutę, po vieno iš „OG“ komandos žaidėjų įveikimo, MSF nusprendė įveikti „Baron Nashor“, tačiau jie buvo nusilpę kovoje su pastiprinimu ir „Origen“ sugebėjo laimėti komandinę kovą bei tuo pačiu užsitikrinti „Baron Nashor“. Šis žaidimo vingis leido OG ekipai sugrįžti į žaidimą, tačiau 32 minutę jie pralaimėjo komandinę kovą ir prarado „Baron Nashor“ pastiprinimą. Susigrupavę „Misfits“ žaidėjai pradėjo sėkmingą puolimą ir po bazės apgulties šventė pergalę.

Misfits "Febiven"
Misfits "Febiven"

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas