Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 11, 16:10

Legendinė „FIFA“ žaidimų serija oficialiai keičia savo pavadinimą

Ilgametė „FIFA“ žaidimų serija oficialiai taps pervadinta „EA Sports FC“.
„EA SPORTS FIFA“
„EA SPORTS FIFA“ / "EA SPORTS" nuotr.

Praėjusiais metais „EA“ paskelbė, kad ketina pakeisti ilgai trunkančios FIFA serijos prekinį ženklą. Tuo metu pranešimai rodė, kad „FIFA“ norėjo per daug pinigų iš „EA“ vadovų, o jie vis labiau suvokė, kad žaidimo įtakos mastas yra didesnis nei licencijos suteikiami privalumai.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./FIFA būstinė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./FIFA būstinė

Dabartinė „EA“ licencijavimo sutartis su „FIFA“ nurodo, kad „FIFA 23“ žaidimą išvysime vėliau šiais metais, tačiau nuo 2023 m. ši žaidimų serija vadinsis „EA Sports FC“.

Cam Weber, „EA Sports“ viceprezidentas teigė, kad viskas, kas žmonėms patinka jų žaidimuose, išliks „EA Sports FC“ dalis – ten bus tos pačios lygos, turnyrai, klubai, sportininkai ir žaidimo režimai.

Vis dėlto tai žymi neįtikėtinai sėkmingos partnerystės pabaigą. EA Sports savo žinomumą iš esmės sukūrė dėka dviejų žaidimų serijų: „FIFA“ ir „Madden“. Tiesa, „EA“ taip pat susidurs su užduotimi pritraukti „FIFA“ gerbėjų auditoriją ir netgi kyla klausimas, ar „EA“ galės konkuruoti su kita „FIFA“ žaidimų serija ar net „eFootball“ – „FIFA“ paskelbė, kad ieško kitų partnerių jų žaidimui sukurti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą