Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Lenktynių žaidimai, kuriuos verta išmėginti!

Virtualios lenktynės išsiskiria ypatybe sukelti jaudinančius įspūdžius kiekvienai žaidėjų auditorijai ir žaidimai 2020-aisiais tik dar labiau tai pabrėžia. Visai neseniai išleistas „F1 2020“ startavo naujausią kompiuterinių žaidimų sezoną. O greitai pasirodysiantys „WRC 9: FIA World Rally Championship“ ir „Project CARS 3“ nežada nusileisti savo ambicijomis. Naujausios lenktynių serijų dalys pasirodys jau visai greitai, tačiau jeigu adrenalino stygius kelia nerimą, laukimą palengvins laiko ir žaidėjų patikrinti „Forza Horizon 4“ ir „The Crew 2“. Kviečiame prisėsti prie kiekvieno iš šių variantų vairo ir nepasikuklinti spausti greičio pedalą!
Lenktynių žaidimai kuriuos verta išmėginti!
Lenktynių žaidimai kuriuos verta išmėginti! / Partnerio nuotr.

„Project CARS 3“

Partnerio nuotr./„Project CARS 3“
Partnerio nuotr./„Project CARS 3“

Kūrėjai „Slightly Mad Studios“ lenktynių mėgėjams žinomi už tokius žymius žaidimus kaip „Need for Speed: Shift“ ir jo tęsinį „Need for Speed: Shift 2 – Unleashed“. Bendradarbiaudama su kompanija „Bandai Namco Entertainment“, šiais metais studija pristatys jau trečiąją dalį savo lenktynių simuliatorių serijoje – „Project CARS 3“. Žaidimas išsiskiria kaip unikalus simuliacijos ir arkadinių lenktynių hibridas, siūlantis žaidėjams tiek tikrovišką, adrenalinu persunktą lenktynių patirtį, tiek atpalaiduojantį pasivažinėjimą laisvalaikiu.

Dėl konkrečiai apibrėžto žaidimo pobūdžio, „Project CARS 3“ yra puikus pasirinkimas visiems norintiems sklandžiai pereiti nuo arkadinių lenktynių prie autentiškos, vairavimo simuliacijos. Trečiojoje serijos dalyje taip pat galima tikėtis išvysti anksčiau nematytų trasų, pvz. lenktynių ruožų Šanchajaus gatvėse. Greta to, „Project CARS 3“ transporto pasirinkimas viršija 200 automobilių, kurių tarpe žaidėjai užtiks ir autentiškai atkurtų F1 bolidų.

Įsigyti Project CARS 3

Įsigyti Project CARS 3 (Deluxe Edition)

„WRC 9: FIA World Rally Championship“

Partnerio nuotr./„WRC 9: FIA World Rally Championship“
Partnerio nuotr./„WRC 9: FIA World Rally Championship“

Kalbant apie lenktynių simuliacijas, negalima praleisti rugsėjo 3-ąją į „Epic Games“ platformą atriedėsiančio „WRC 9: FIA World Rally Championship“. Kaip ir praeitais metais, kompanijos „Nacon“ išleistas „WRC 8“, 2020-ųjų žaidimas kuriamas studijos „Kylotonn“ (dar žinomos pavadinimu „KT Racing“). Priešingai nei anksčiau aptartas „Project CARS 3“, „WRC 9“ pristato išskirtinai į ralį centruotą simuliatorių. Žaidėjai šiame žaidime turės galimybę pasinerti į adrenalino sūkurį pakeisdami lenktynes miesto trasoje į sudėtingus išbandymus vingiuotuose keliukuose toli už modernios civilizacijos ribų.

Devintojoje dalyje pristatomi trys visiškai nauji ralio ruožai Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Kenijoje, tad lenktyniaujant galima tikėtis įspūdingų vietovių peizažų, kuriuos dar labiau pagyvins kintančios oro sąlygos, tikroviška grafika, 60 kadrų per sekundę sparta ir 4K raiška. „WRC 9: FIA World Rally Championship“ taip pat pristato naujovių kooperacijoje. Nuo šiol žaidžiant „WRC 9“ kartu su draugais, žaidimas leis įkūnyti ralio šturmaną ir varžytis dėl pergalės demonstruojant ne tik vairavimo įgūdžius, bet ir gebėjimą komunikuoti.

Įsigyti WRC 9: FIA World Rally

„F1 2020“

Partnerio nuotr./„F1 2020“
Partnerio nuotr./„F1 2020“

Liepos pradžioje žymioji lenktyninių žaidimų kūrėjų ir leidėjų kompanija „Codemasters“ pristatė naujausią dalį kasmetinėje „Formulės 1“ simuliatorių serijoje – „F1 2020“. Žaidimas buvo išleistas dvejomis versijomis: liepos 7-ąją žaidėjus pasiekė „F1 2020: Deluxe Schumacher Edition“ leidimas, papildytas legendinio „F1“ lenktynininko Michaelio Schumacherio tematikos kosmetiniu turiniu, o liepos 10-ąją pasirodė ir „F1 2020: Seventy Edition“ versija skirta paminėti „Formulės 1“ septyniasdešimtmečiui.

Lyginant žaidimą su ankstesnėmis serijos dalimis, pagrindiniu „F1 2020“ skiriamuoju bruožu išlieka naujasis „MyTeam“ režimas. Pirmą kartą serijos istorijoje žaidėjams suteikiama proga įkurti nuosavą F1 komandą, besivaržančią greta 10 oficialių konkurenčių. „MyTeam“ režimas leidžia pasirinkti unikalias komandos atributikos spalvas, sudaryti sutartis su skirtingais rėmėjais, samdyti naujus komandos narius ir ieškoti perspektyvių lenktynininkų F2 ir F1 vairuotojų gretose. Prie inovacijų taip pat priskiriamas ženkliai patobulintas valdymas ir platus trasų pasirinkimas įtraukiantis ir žymųjį „Circuit Zandvoort“ ruožą.

Įsigyti F1 2020 (Seventy Edition)

Įsigyti F1 2020 (Deluxe Schumacher Edition)

„Forza Horizon 4“

Partnerio nuotr./„Forza Horizon 4“
Partnerio nuotr./„Forza Horizon 4“

Laukiant naujausių lenktynių žaidimų, visada galima sugrįžti prie laiko patikrintų hitų, tokių kaip „Forza Horizon 4“. „Playground Games“ sukurta ir „Microsoft Studios“ 2018-siais išleista ketvirtoji „Forza Horizon“ serijos dalis yra neabejotinas lenktyninių žaidimų šedevras, išskirtine kokybe realizuojantis pagrindinius lenktyninių žaidimų žanro ypatumus. Kam dar neteko susipažinti su „Forza Horizon 4“ – tai atviro pasaulio žaidimas perkeliantis žaidėjus į virtualias Didžiosios Britanijos erdves ir stebinantis nuolat kintančiu turiniu bei veiklos gausa.

Žaidimą galima laikyti „Microsoft Flight Simulator 2020“ analogu lenktyniniuose žaidimuose, tik šiuo atveju pagrindinė žaidimo tema, suprantamai, sukasi apie automobilius (pastarųjų žaidime yra 450). Kaip ir MSFS 2020, „Forza Horizon 4“ leidžia sklandžiai persijungti tarp vieno žaidėjo kampanijos ir žaidimo tinkle visiškai neprarandant progreso. Kiekvieną savaitę žaidime pasikeičia metų laikai, o su sezonų kaita keičiasi ir eismo sąlygos, bei žaidimo pasaulyje organizuojami lenktynių renginiai ir iššūkiai. Net prabėgus dvejiems metams nuo išleidimo „Forza Horizon 4“ išlieka vienu iš labiausiai pripažintų lenktyninių žaidimų „Xbox One“ ir PC platformose.

Įsigyti Forza Horizon 4 (PC/Xbox One)

„The Crew 2“

Partnerio nuotr./„The Crew 2“
Partnerio nuotr./„The Crew 2“

Ne ką mažiau dėmesio verta „Forza Horizon 4“ alternatyva yra tais pačiais metais kompanijos „Ubisoft“ išleistas 2014-ųjų „The Crew“ tęsinys. Visai kaip „Forza Horizon 4“, studijos „Ivory Tower“ sukurtas „The Crew 2“ yra lenktynių žaidimas perkeliantis žaidėjus į atvirą pasaulį įkvėptą realių vietovių, tačiau šiuo atveju veiksmas vyksta ne Didžiojoje Britanijoje, o Jungtinės Amerikos Valstijose. Žaidimo žemėlapis gali būti apibūdintas kaip stilizuotai supaprastinta JAV versija, sudaryta iš žymiausių šalies miestų ir lankytinų taškų.

Nuo visų anksčiau aptartų žaidimų „The Crew 2“ skiriasi transporto ir lenktynių disciplinų pasirinkimo įvairove. Žaidžiant teks vairuoti ne tik automobilius – „The Crew 2“ taip pat pristatomi motociklai, sportiniai kateriai, sraigtasparniai ir lėktuvai, kiekvienas iš šių pasižymi savitu valdymu ir išskirtiniais iššūkiais. „The Crew 2“ pristato ir unikalią transformacijos mechaniką, leidžiančią savo automobilį bet kurią akimirką paversti į kitą, nebūtinai keliams pavaldžią transporto priemonę. Žinoma, tai kiek prasilenkia su realybe, tačiau būtent tokie momentai pabrėžia „The Crew 2“ lenktynių pasaulio unikalumą ir pasirinkimų dinamiką.

Įsigyti The Crew 2 (PC)

Įsigyti The Crew 2 (Xbox One)

„Project CARS 3“ – išmėginkite jau šiandien!

Kiekvienas iš aptartų lenktynių žaidimų garantuos valandų valandas puikiai praleisto laiko, ir nors dar negalime išmėginti „WRC 9“, šiandien lenktynių entuziastai prie greičio kolekcijos gali pridėti ir šviežiai suteptą „Project CARS 3“. Trečioji dalis „Project CARS“ serijoje atveria išskirtinę galimybę įsitraukti į vairavimo simuliacijos žanrą su arkadinių lenktynių prieskoniu. Žaidėjų daugiau neriboja dylančios padangos ar būtinybė pilti kurą – šiuo būdu „Slightly Mad Studios“ skatina susikaupti ir mėgautis intensyviomis, nepertraukiamomis lenktynėmis. Įspūdžius tik dar labiau paaštrins beprecedentė žaidimo grafika ir destruktyvios avarijos. Apsilankykite internetinėje žaidimų parduotuvėje „Eneba“ ir rinkitės aukščiausios kokybės pramogas be jokių stabdžių!

Žiūrėti visus žaidimų pasiūlymus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais