Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 29d. 19:25

Lietuviai tapo čempionais Baltijos aukščiausioje lygoje, šį kartą kelyje nušlavė estus

„Akatsuki“
„Akatsuki“

Šį sekmadienį „Baltic Masters“ „Counter Strike:Global Offensive“ finaluose susikovė du gigantai, iš Lietuvos kilusi „Akatsuki“ komanda ir Estijos „NoSurrenderGG“. Žaidėjai kovėsi dėl 4750 eurų įsteigto prizo. Po įtemptos serijos, kurioje buvo sužaisti net penki žaidimai, triumfavo „Akatsuki“ žaidėjai ir pratęsė savo pergalių kupiną sezoną.

Žemėlapių pasirinkimo fazėje „Akatsuki“ nariai nusprendė išsirinkti „Mirage“ ir „Dust2“, o „NoSurrenderGG“ savo įgūdžius demonstruoti norėjo „Nuke“ ir „Vertigo“. Paskutinis serijos žemėlapis tapo „Train“.

„Akatsuki“ komanda startavo finalą užtikrintai, kaip visada, po pirmos žemėlapio dalies jie buvo laimėję jau 12 raundų, antroje dalyje taip pat užtikrintai kovoje ir laimėjo „Mirage“ žemėlapį rezultatu 16:6.
Geriausiai sužaidė Armandas „maty“ Kneita, kuris turėjo 1,74 reitingą su 25 nukovimais ir 16 mirčių.

Antrasis žemėlapis „Vertigo“ parodė, kad komandos kovos dėl kiekvieno raundo ir menkiausio pranašumo šiame finale. Pirmoji dalis baigėsi 8-7 „NoSurrenderGG“ naudai, tačiau „Akatsuki“ atsikovojo pozicijas antroje pusėje, tačiau jiems nepavyko užbaigti žaidimo ir estai išplėšė pratęsimą, kurį laimėjo. Galutinis žemėlapio rezultatas 19-17 „NoSurrenderGG“ naudai. Lietuvių komandą į priekį tempė Lukas „lukjjE“ Bačiliūnas, kuris įveikė 32 oponentus ir numirė 22 kartus, jo reitingas šiame žaidime 1,37.

„Akatsuki“ į seriją grįžo kupini vilčių, nes buvo žaidžiamas jų pasirinktas „Dust2“ žemėlapis, kuriame komandos gali pademonstruoti individualius sugebėjimus. Po pirmos dalies lietuviams nepavyko išplėšti didesnio pranašumo, rezultatas buvo 7-8, tik vieno raundo persvara. Antroje dalyje savo sugebėjimais stebino Estijos komanda ir po įtemptų paskutinių raundų pergalė keliavo į „NoSurrenderGG“. Šiame žaidime sužibėjo Estijos atstovas Rene „Wahtzz“ Vahu, kuris nukovė 26 oponentus ir mirė 20 kartų, surinkdamas 1,40 reitingą.

Po pralaimėto „Dust2“ žemėlapio žiūrovai ir komentatoriai pradėjo liaupsinti Estijos komandą ir keisti savo spėjimus, kad laimės visgi ne „Akatsuki“ komanda ir tai jų eros pabaiga.

Po pertraukėlės tarp žaidimų įvyko stebuklas, grįžusi į kovą „Akatsuki“ komanda traiškė oponentus ir laimėjo net 13 raundų iš eilės. Apsikeitus pusėmis liko tik formalumai, lietuviai šventė pergalę 16-2 ir parodė, kad niekada negalima nurašyti šių talentingų žaidėjų. Prie pergalės prisidėjo didžioji dalis narių, kurie žaidė fantastišką „Counter Strike“.

Šios serijos vyšnaite tapo „Train“ žemėlapis. Po keturių žemėlapių nuovargis tikrai jaučiasi, tad komandos daro daugiau klaidų ir turi improvizuoti eigoje. Šis žemėlapis patogesnis anti-teroristų pusei, tačiau lietuviai puldami sugebėjo nugvelbti net devynis raundus. Apsikeitus pusėmis „Akatsuki“ komanda išlaikė savo poziciją ir nepaleido žaidimo iš savo rankų. Galutinis rezultatas 16-10 ir dar vienas triumfas Baltijos aukščiausioje scenoje.

Po žaidimo, gyvoje transliacijoje vyko interviu, Eimantas „pounh“ Lazickas pasidalino emocijomis ir mintimis, jog prieš lemiamą žaidimą streso nebuvo ir didžiąją dalį laiko jie be nervų ir pykčio reagavo į pralaimėtus raundus. Juos šioje serijoje nustebino nekoordinuotas estų komandos „smoke“ granatų panaudojimas, taktikos stoka ir susižaidimo trūkumas.

Eimantas „pounh“ Lazickas
Eimantas „pounh“ Lazickas

„Akatsuki“ komandos sudėtis:

Eimantas „pounh“ Lazickas
Lukas „lukjjE“ Bačiliūnas
Armandas „maty“ Kneita
Aurimas „Kvik“ Kvakšys
Artūr „leakeN“ Gonserovskij

„NoSurrenderGG“ komandos sudėtis:

Egerti „eku“ Kiisk
Alvar „consss“ Ramman
Rene „Wahtzz“ Vahu
Kevin „zteeek“ Rohurand
Erik „DoisTa“ Uba

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

05:52
17:54
02:59

Esports namai

URBAN˙/