Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 17d. 20:15

Lietuviškame Baltijos profesionalų lygos finale dominuojanti „Akatsuki“ pergalė

„Akatsuki“ nuotr.
„Akatsuki“ nuotr.

Finaliniame „Counter Strike:Global Offensive“ „BESL.PRO“ lygos etape komandos susikovė dėl įsteigto 9000 dolerių prizo. Pusfinaliuose „alltheRAGE“ įveikė „Baltic Masters“ čempionus – „1337HUANIA“, o „Akatsuki“ triumfavo prieš „Timechasers“ ekipą. Susitikusios finale komandos kovojo serijoje iki dviejų pergalių ir titulą iškovojo „Akatsuki“ žaidėjai rezultatu 2-0 įveikę „alltheRAGE“ narius.

Finalo serija iki dviejų pergalių prasidėjo žemėlapių blokavimo faze. Pirmasis žemėlapis iškritęs iš finalo serijos buvo „Vertigo“, jį užblokavo „alltheRAGE“ ekipa. „Akatsuki“ savo ruožtu užblokavo „Dust2“ žemėlapį. Žemėlapių pasirinkimo fazėje „alltheRAGE“ išsirinko „Inferno“, o „Akatsuki“ nusprendė, kad jų žemėlapis bus „Nuke“. Toliau sekė „Overpass“ ir „Train“ užblokavimas, tad „Mirage“ tapo lemiamu šios serijos žemėlapiu.

„Inferno“ žemėlapis prasidėjo „Akatsuki“ komandos pistoletų raundo laimėjimu, tai jiems leido spurtuoti ir laimėti net 6 raundus iš eilės. Viltys nebuvo prarastos ir „alltheRAGE“ komanda savo ruožtu laimėjo 4 raundus iš eilės. Vadeles atleidę „Akatsuki“ nusprendė susikaupti ir parodyti savo komandinius sugebėjimus, tai jiems leido laimėti visus likusius pirmosios žemėlapio dalies etapus. Prieš pusių apsikeitimą rezultatas buvo 11-4 „Akatsuki“ naudai. Antroje dalyje „Akatsuki“ toliau demonstravo savo dominavimą laimėdami 4 raundus iš eilės, juos nuo pirmojo žemėlapio pergalės skyrė tik vienas laimėjimas. „alltheRAGE“ ekipa savo ruožtu laimėjo 4 iš eilės, tačiau tai buvo paskutinis jų pasispardymas, nes „Akatsuki“ laimėjo 24 raundą ir šventė pergalę „alltheRAGE“ komandos pasirinktame žemėlapyje.

BESL nuotr. / BESL PRO lyga
BESL nuotr. / BESL PRO lyga

Antrojo žemėlapio pradžioje „alltheRAGE“ laimėjo du raundus. Tada komandos apsikeitė po vieną etapo laimėjimą po kurio rezultatas buvo 3-1 „alltheRAGE“ naudai. Tačiau „Akatsuki“ užkūrė tikrą pirtį savo oponentams - užtikrintai laimėjo 5 raundus iš eilės ir išsiveržė į priekį rezultatu 6-3. Sutaupiusi pinigų ir pilnai apsipirkusi „alltheRAGE“ komanda sugebėjo atsigriebti ir laimėjo 10-tą etapą. Po paskutinio etapo sekė dar 4 įspūdingi raundai, kuriuos visus laimėjo „alltheRAGE“ žaidėjai. Paskutinysis buvo laimėtas „Akatsuki“ pusės, tačiau pirmoje pusėje nežymiu pranašumu laimėjo „alltheRAGE“ 8-7. Antroji pusė prasidėjo „Akatsuki“ laimėtais raundais, tačiau „alltheRAGE“ vėl išlygino rezultatą 9-9. Spaudimas prasidėjo iš „alltheRAGE“ pusės ir jie laimėjo dar du raundus, išsiverždami į priekį rezultatu 11-9. Jausdami įtampą „Akatsuki“ atsitiesė ir išlygino rezultatą 11-11. „alltheRAGE“ toliau demonstravo gerą komandinį žaidimą bei laimėjo kitus du etapus. Tai leido jiems dar kartą išsiveržti į priekį - 13-11. Šaltų nervų neprarado patyrę „Akatsuki“ žaidėjai ir po kelių lemiamų etapų laimėjo 5 raundus iš eilės. Pasiekta 16 laimėtų raundų riba atnešė pergalę „Nuke“ žemėlapyje ir tuo pačiu triumfą BESL.PRO finale.

Tai jau antrasis „Akatsuki“ komandos laimėjimas finalinėje „BESL.pro“ scenoje.

Geriausiai finalo serijoje sužaidė Lukas „lukjjE“ Bačiliūnas, kuris po dviejų žemėlapių turėjo net 1,5 reitingą (52-27 K/D).
Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė Justinas „jL“ Lekavičius su 0,98 reitingu (37-40 K/D).

„Akatsuki“ nuotr.
„Akatsuki“ nuotr.
„Akatsuki“ nuotr.
„Akatsuki“ nuotr.

Po pralaimėjimo trumpai pakalbinome Justiną „jL“ Lekavičių ir jis pasidalino mintimis apie šį turnyrą:

Ko labiausiai trūko „alltheRAGE“ komandai, kad stipriau pakovotų prieš antrą kartą triumfuojančius „Akatsuki“?

„Mūsų komandai pritrūko pasitikėjimo savimi. Prieš visus kitus oponentus mes neatleidome “W„ raidės ir neleidome jiems kvėpuoti, ko pasekoje jie pradėjo daryti daug klaidų. O “Akatsuki„ mus labai spaudė ir žengė mūsų pėdomis taip neleisdami mums kvėpuoti. Mes darėme mažu klaidų, tačiau jos kaupėsi ir nebegalėjome atsitiesti šioje finalų serijoje“


Ką išsineši iš šios pusfinalių ir finalų serijos kaip žaidėjas?
„Man šis turnyras leido suprasti jog bent šiame gyvenimo periode aš noriu siekti kuo daugiau esporte ir dalyvauti tokiuose renginiuose, ne tik dalyvauti, bet ir juos laimėti. Esu pasiruošęs produktyviai investuoti laiką į šį žaidimą ir jei pavyks, prasibrauti į platesne rinką“

„Akatsuki“ komandos sudėtis:

Eimantas „pounh“ Lazickas
Lukas „lukjjE“ Bačiliūnas
Armandas „maty“ Kneita
Aurimas „Kvik“ Kvakšys
Artūr „leakeN“ Gonserovskij

„alltheRAGE“ komandos sudėtis:

Justinas „jL“ Lekavičius
Ričardas „Boo“ Lukaševičius
Regimantas „Regg1e“ Macilevičius
Aurimas „Dreamas“ Zablockis
Tomas „prochas“ Prochorenko

BESL nuotr. / BESL PRO lyga
BESL nuotr. / BESL PRO lyga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:00
24:59
00:45

Esports namai

URBAN˙/