Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 14d. 18:16

Lietuviškasis CS:GO derbis: laurus skinanti „Akatsuki“ pateko į finalą

„Akatsuki“
„Akatsuki“

Pusfinalyje susitiko „Baltic Masters“ „Counter Strike: Global Offensive“ lygos gigantai iš Lietuvos: „Akatsuki“ ir „1337HUANIA“. Tai jau trečias jų susitikimas per porą mėnesių. Šį kartą pranašumą vėl įrodė „Akatsuki“ komanda, laimėjusi „Train“ žemėlapį rezultatu 16-8 ir „Mirage“ rezultatu 16-12. Lietuviai Baltijos lygoje dominuoja visą sezoną.

Pirmasis žemėlapis „Train“ prasidėjo „Akatsuki“ komandos dominavimu, tačiau „1337HUANIA“ sugebėjo atsitiesti ir prisivyti varžovus rezultatą. Pirmoji pusė baigėsi 9-6 „Akatsuki“ naudai. Po pusių apsikeitimo už antiteroristus stojo „Akatsuki“ komanda. Čia jie jautėsi kaip žuvys vandenyje ir griebė raundus vieną po kito. Palaužta ekonomika nebeleido „1337HUANIA“ komandai atsigauti ir „Akatsuki“ šventė pergalę rezultatu 16-8. Šį žemėlapį pasirinko „1337HUANIA“ komanda.

„Mirage“ žemėlapis, kurį pasirinko „Akatsuki“ žaidėjai, prasidėjo įtemptai. Abi komandos lipo viena kitai ant kulnų, nei viena komanda neatitolo nuo varžovų. Pirmoji dalis baigėsi „1337HUANIA“ ekipos naudai 9-6. Antroje dalyje „Akatsuki“ stojo už teroristų pusę ir pradėjo laimėti viena raundą po kito. Kertinis ekonomikai raundas buvo 24, kai rezultatas buvo 11-12 „Akatsuki“ naudai. Šį testą išlaikė ir į priekš išsiveržė „Akatsuki“ nariai, kuriems liko tik užbaigti žaidimą, ką jie ir sugebėjo padaryti. Antrojo žemėlapio galutinis rezultatas - 16-12.

Tai jau antrasis finalas, į kurį pateko puikią formą demonstruojantys „Akatsuki“ nariai. Kitoje lentelės pusėje savo eilės ir galimybės patekti į finalą laukia „NoSurrenderGG“ komanda iš Estijos ir lietuvių atstovaujama „AllStarLineup“.

Antrojo žaidimo metu stebėti stipriausių Lietuvos komandų susirinko virš 3 tūkstančių žiūrovų.„1337HUANIA“ komandos sudėtis:

Robertas „Carcass“ Mikuckis
Martynas „Butters“ Juodagalvis
Edvinas „Aikas“ Žemaitis
Marijus „slokker“ Jazbutis
Jonas „Delection“ Mičiulis


„Akatsuki“ komandos sudėtis:

Nikolaj „kal1nka“ Rysakov
Lukas „lukjjE“ Bačiliūnas
Armandas „maty“ Kneita
Aurimas „Kvik“ Kvakšys
Artūr „leakeN“ Gonserovskij

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/