15min be reklamos
2023 03 13, 09:08

Lietuvių atstovaujama „Case Esports“ tapo Ispanijos lygos čempionė!

Povilas „roxie“ Krivelis ir Dominykas „MiniBoo“ Lukaševičius iškovojo savo pirmąjį „Valorant“ esporto disciplinos titulą už „Case Esports“ komandą. Įdomu tai, kad „Case Esports“ savininkas yra žymus brazilų futbolininkas Casemiro.
Case Esports
Case Esports / "Twitter" nuotr.

Lietuviai varžėsi „Challengers League Spain Rising: Split 1“ – stipriausioje Ispanijos „Valorant“ lygoje, kuri gali suteikti progą patekti į vėliau vyksiantį Europos čempionatą. Sezonas truko porą mėnesių – nuo sausio 6 d. iki kovo 13 d. Jame varžėsi 10 komandų, kurios tarpusavy sužaidė 18 varžybų. 6 geriausios reguliariaus sezono komandos pateko į atkrintamųjų etapą.

"vlr.gg" nuotr./„Challengers League Spain Rising: Split 1“ turnyrinė lentelė
"vlr.gg" nuotr./„Challengers League Spain Rising: Split 1“ turnyrinė lentelė

Reguliariajame sezone lietuvių „Case Esports“ liko antroje vietoje (13 pergalių ir 5 pralaimėjimai). Tai lėmė, kad jie (kartu su „Team Queso“, kurie užėmė pirmą vietą) pateko tiesiai į pusfinalius. Pusfinaliuose „Case Esports“ susitiko su komanda „Falcons“. Serijoje iki 3 žemėlapių pergalės jie įveikė savo oponentus rezultatu 3-1 (Lotus 13-6, Ascent 9-13, Split 13-11, Icebox 14-12). Kituose pusfinaliuose favoritai „Queso“ palaužė „UCAM“ ekipą.

Finaluose išvydome dviejų stipriausių lygos komandų kaktomušą. Reguliariajame sezone „Queso“ įveikė „Case Esports“ rezultatu 13-7, tad lietuviai siekė keršto. Finalų seriją „Case Esports“ pradėjo puikiai, sutriuškindami savo varžovus Icebox žemėlapyje 13-5. Visgi Haven žemėlapyje „Queso“ stipriai smogė atgal, laimėdami 13-6 ir išlygindami finalų seriją.

"Twitter" nuotr./„Challengers League Spain Rising: Split 1" renginys
"Twitter" nuotr./„Challengers League Spain Rising: Split 1" renginys

Vis dėlto lietuvių atstovaujama komanda nepabūgo oponentų ir užtikrintai pasirodę kituose dvejuose žemėlapiuose (Ascent 13-6, Lotus 13-2) sugebėjo tapti Ispanijos lygos čempionais. Įdomu tai, kad abu lietuviai – tiek „MiniBoo“, tiek „Roxie“ – buvo rezultatyviausi savo komandoje (atitinkamai surinkę 271 ir 202 ACS reitingus).

Ši pergalė priartino lietuvius prie prestižinio Europos „Valorant“ čempionato – „VCT EMEA League“. Dėl vietos šioje lygoje „Ascension“ turnyre vasarą kovos geriausios skirtingų Europos regionų komandos. Jos varžysis dėl teisės dvejus metus žaisti prestižinėje „VCT EMEA“ lygoje. Neužilgo prasidės antrasis Ispanijos lygos sezonas, kuris nulems, kas atstovaus šį regioną bendrame Europos „Ascension“ turnyre.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo