Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 25d. 13:48

Lietuvių gretos garsiose CS:GO organizacijose auga: prie „MAD Lions“ prisijungęs J.Lekavičius raitojasi rankoves

Justinas „jL“ Lekavičius
„HLTV.org“ nuotr. / Justinas „jL“ Lekavičius

Savaitės pradžioje Lietuvos esporto bendruomenę pasiekė džiugi žinia – garsių „Counter-Strike: Global Offensive“ organizacijų gretose nuo šiol turėsime dar vieną tautietį. Tai – prie „MAD Lions“ prisijungęs Justinas „jL“ Lekavičius.

Didžiąją laiko dalį Lietuvos ir smulkesnėse Europos komandose rungtyniavusiam 21-erių lietuviui tai neabejotinai yra didžiausias karjeros šuolis, tačiau, pasak paties „jL“, „MAD Lions“ pasiūlymas jam nebuvo netikėtas.

„Panašaus pasiūlymo ne tik tikėjausi, bet ir planavau. Į šį žaidimą per 5 metus investavau daugiau nei 10 tūkst. valandų. Rimčiau į viską pradėjau žiūrėti sužaidęs 3 tūkst. valandų. Tada supratau, jog šiame žaidime galiu ne tik pranokti oponentus, bet ir siekti karjeros“, – „15min“ teigė J.Lekavičius.

„Nuolat žiūrėdavau profesionalių žaidėjų įrašus, sėmiausi informacijos ir bandžiau tai pritaikyti savo žaidime. Kalbant apie žaidimo roles, visada buvau gana lankstus, galėdavau užimti lūkuriuotojo, snaiperio, granatininko ar komandos kapitono pozicijas. Kad ir ką bedaryčiau, viskas turėjo savo prieskonį, todėl, manau, išsiskyriau iš savo konkurentų. Įprastus dalykus taip pat dariau šiek tiek geriau nei kiti.“

„Apibendrinant, panašaus pasiūlymo tikėjausi, bet tai nereiškia, kad nesu dėkingas už suteiktą šansą.“

Oficialiai prie žymiosios Ispanijos organizacijos „jL“ prisijungė kovo 23 dieną, tačiau atsakyti į klausimus apie kontrakto detales lietuvis negalėjo.

Pristatydami J.Lekavičių savo naujoje CS:GO sudėtyje, „MAD Lions“ jį išgyrė kaip į gerus komandos rezultatus orientuotą žaidėją. Garsios ekipos įvertinimas ir kvietimas prisijungti šį „jL“ požiūrį tik dar labiau sustiprino.

„Šis karjeros posūkis man reiškia tikrai labai daug. Vienas didelis karjeros žingsnis žengtas. Esu labai dėkingas visai „MAD Lions“ organizacijai, kuri nusprendė pasitikėti manimi. Visa tai mane tik dar labiau motyvuoja siekti ne tik savo užsibrėžtų asmeninių tikslų, bet ir komandos“, – patikino J.Lekavičius

Skirtingai nei nemaža dalis lietuvių, J.Lekavičius nepanoro išsižadėti CS:GO ir perbėgti į naująjį „Riot Games“ projektą „Valorant“, kur buvusius CS:GO žaidėjus vilioja ne tik geresnės finansinės perspektyvos, bet ir karjeros galimybės. Nors „jL“ pripažino, kad vienu metu tokią galimybę apsvarstė ir jis.

„Neslėpsiu, tikrai buvo minčių pereiti į „Valorant“, kur būtų lengvi pinigai ir daugiau galimybių susikurti karjerą. Deja, žaidimas man nesukėlė didelio susidomėjimo, o žaisti jį tik dėl pinigų tikrai nenorėjau. Turiu daug galimybių ir CS:GO pasaulyje.“

Kartu su J.Lekavičiumi prie „MAD Lions“ prisijungė dar keturi žaidėjai: lenkas Filipas „tudsoN“ Tudevas, ukrainietis Volodymyras „Woro2k“ Veletniukas, ispanas Pere Solsona „sausol“ Saumellis ir latvis Kristers „keen“ Daržnieks. Anot lietuvio, kol kas žaidėjai dar negali tiksliai pasakyti, kokios bus jų rolės komandoje.

„Neturiu vienos rolės, bet nemanau, kad to ir reikia, – savo mintis dėstė žaidėjas. – Žaisdamas teroristų pusėje esu atsakingas už žemėlapio kontrolę, agresyvius bei greitus užėmimus tam tikrose vietose. Visi žaidėjai šioje komandoje yra talentingi ir ambicingi, tačiau dar nepatyrę komandinio žaidimo, iki tol žaidę FPL lygose, kur gali išmokti visko, nes ne visada gausi pageidaujamą rolę.“

Nors „MAD Lions“ pristatyme gyrė lietuvį dėl atvirumo, aistros ir orientavimosi į komandinius rezultatus, J.Lekavičius išskyrė dar vieną savo bruožą, kuris, jo nuomone, yra lygiai toks pats svarbus kaip ir mechaniniai žaidimo įgūdžiai.

„Manau, jog darbštumas yra vienas iš mano pagrindinių bruožų. Tačiau dar viena didelę įtaką daranti savybė yra loginis mąstymas bei šaltas protas, – pabrėžė lietuvis. – Dažnai situacijas vertinu procentais, t. y. galimybėmis laimėti įvairiuose scenarijuose. Tai man leidžia nuspręsti, ar verta atlikti agresyvesnius manevrus, ar ne.“

„Žaidimo metu visą laiką lieku uždaras negatyviom emocijom, tiesiog lengvai nupurtau jas nuo pečių ir stengiuosi palaikyti savo komandos narius, kad ir jie į tai nepasinertų. Manau, kad šiame žaidime geriausiai sekasi turintiems stiprų mentalitetą, o ne tiems, kurie praleidžia tūkstančius valandų lavindami mechaninius įgūdžius.“

Pirmasis Justino „jL“ Lekavičiaus pasirodymas su „MAD Lions“ turėtų įvykti šį savaitgalį vyksiančioje „BLAST Nordic Masters: Spring“ kvalifikacijoje, kur lietuvio komanda susitiks su ENCE ekipa.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/