Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 25, 15:40

Lietuvoje startuoja pasaulinio VALORANT studentų čempionato atrankos

Gruodžio pradžioje Brazilijoje susirinks stipriausios žaidimo VALORANT komandos iš penkiasdešimties pasaulio šalių – čia vyks RED BULL CAMPUS CLUTCH čempionatas, kuriame dalyvaus ir Lietuva.
RED BULL CAMPUS CLUTCH
RED BULL CAMPUS CLUTCH / "Red Bull" nuotr.

Tačiau iki tol reikia išsiaiškinti, kas atstovaus mūsų šaliai. Tuo tikslu Lapkričio mėnesį Lietuvoje vyks du kvalifikaciniai etapai – vienas jų gyvai, vienas – internete.

Pirmasis etapas lapkričio penktąją vyks KTU RED BULL GAMING HUB – iš jo į nacionalinį finalą pateks viena komanda. Čia bus žaidžiama „Best of three“ principu, o dviejų geriausių komandų rungtynės bus transliuojamos per BETA LAN.

"Red Bull" nuotr./RED BULL CAMPUS CLUTCH
"Red Bull" nuotr./RED BULL CAMPUS CLUTCH

Antrasis etapas lapkričio dvyliktą dieną vyks internetu. Iš čia į tolimesnį etapą pereis dvi komandos. Iki atrankų finalų bus žaidžiama „Best of one“ principu, o tuomet vėl bus pritaikytos „Best of three“ taisyklės. Na, o paskutinė, ketvirtoji, komanda finalistė paaiškės turnyro BETA LAN metu.

Kaip žinia, VALORANT yra žaidžiamas komandomis, bet yra gerų naujienų ir komandų neturintiems žaidėjams. Jie į atrankas gali registruotis solo ir būti suskirstyti į komandas su kitais pavieniais žaidėjais.

"Red Bull" nuotr./RED BULL CAMPUS CLUTCH
"Red Bull" nuotr./RED BULL CAMPUS CLUTCH

Belieka pradėti atsakingai treniruotis ir ruoštis kovoti – nes geriausia Lietuvos komanda gruodžio 11-16 dienomis keliaus atstovauti mūsų šalies į Braziliją!

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą