Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 03, 09:55

Lietuvos „League of Legends“ 1v1 čempionu tapo Arnax

Spalio pirmąją Vilniuje, „GG Arenoje“, vyko oficialaus „League of Legends“ 1v1 čempionato „Red Bull Solo Q“ nacionalinis finalas. Čia aštuoni stipriausi Lietuvos žaidėjai kovojo dėl Lietuvos čempiono titulo ir galimybės atstovauti Lietuvai Niujorke.
Arnas Tepanauskas - Arnax
Arnas Tepanauskas - Arnax / "Red Bull" nuotr.

Pirmajame pusfinalyje susidūrė Arnax ir Nofas. Žaidžiant vienas prieš vieną reikia gerai pasvarstyti, kokį čempioną pasirinks priešininkas, nes šis pasirinkimas gali nulemti visą žaidimo eigą. Taigi, šios kovos čempionų pasirinkimas nulėmė Arnax pergalę be didesnių sunkumų. Antrame pusfinalyje labai intensyvioje kovoje pergalę prieš Jaunutį išplėšė Domas.

Finale susirungė Domas ir ArnaX. Nors žaidimas buvo pakankamai įtemptas, Arnax išliko kontrolėje visose situacijose, kitaip nei jo oponentas atlaikė įtampą, nedarė klaidų ir iškovojo Lietuvos čempiono titulą.

"Red Bull" nuotr./Red Bull Solo Q turnyras
"Red Bull" nuotr./Red Bull Solo Q turnyras

„Kuo geresnis žaidėjas esi, tuo mažiau reikia sėkmės. Ir jeigu viskas būtų apie sėkmę, Arnax bent vieną kitą žemėlapį būtų pralaimėjęs einant iki finalo. Bet matėm 2:0, 2:0 ir 3:0 – jis ėjo kiaurai ir niekas negalėjo jam pasipriešinti. Jis žaidžia neįtikėtinai gerai”, – įspūdžiais dalinosi varžybas komentavęs, pernai metų Lietuvos čempionas ir „Iron Wolves“ komandos kapitonas Saulius Lukošaitis.

„Lyginant su praėjusiais metais, ArnaX labai patobulėjo. Tiek mechiniai įgūdžiai, tiek kūrybiškumas, tiek pasitikėjimas savimi – jis rizikuoja tokiose situacijose, kuriose kiti žaidėjai nedrįstų rizikuoti, ir tai visada atsiperka. Atrodė, Arnax visada buvo pora žingsnių priekyje – jei visi žaidė šaškėm, tai jis juos daužė šachmatais“, – pritarė kitas varžybų komentatorius Žygimantas Kriščiūnas.

"Red Bull" nuotr./Red Bull Solo Q turnyro prizininkai
"Red Bull" nuotr./Red Bull Solo Q turnyro prizininkai

Beje, Arnax nėra naujokas „Red Bull Solo Q“ čempionate – ir čia dar švelniai pasakyta. Praėjusiais metais Lietuvos čempionui Sauliui dėl asmeninių priežasčių neišvažiavus į čempionato finalą, jį pakeitė būtent Arnas Stepanauskas – Arnax, kuris galiausiai tapo pasaulio vicečempionu. Tad didelių pasiekimų galima viltis ir šiemet. Sėkmės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą