Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 3d. 19:32

Liūdnos koronaviruso pasekmės: „Game On“ žaidimų gerbėjams taria „sudie“

„Game On“
Organizatorių nuotr. / „Game On“

Didžiausias kompiuterinių žaidimų kultūros renginys Baltijos šalyse „Game On“ penktadienį pranešė, jog nutraukia savo veiklą neribotam laikui.

Priimti šį sunkų sprendimą „Game On“ organizatorius privertė koronaviruso protrūkis ir jo keliami globalūs iššūkiai.

„Su didžiule širdgėla pranešame, kad „GameOn“ atsisveikina su jumis neribotam laikui, – skelbiama oficialiame konvento pranešime. – Dabartinės aplinkybės dėl COVID-19 neišvengiamai paveikė mūsų visų gyvenimus ir šiuo metu kiekvienas stengiamės įveikti savus iššūkius.“

Žaidimų kultūros konventas organizuojamas nuo 2015 metų. Jo metu vykdavo įvairūs „Cosplay“ renginiai, „Baltic Masters“ lygos finalai, ekspertų, žaidėjų ir transliuotojų paskaitos bei kitos pramogos.

„Tikimės, kad jūsų atmintyje išliks pačios smagiausios ir gražiausios akimirkos iš „Game On“. <…> Visuomet jautėme didžiulę garbę galėdami organizuoti renginį, skirtą tokiai atsidavusiai ir žaidimus mylinčiai bendruomenei, kaip jūs“, – liūdna gaida su gerbėjais atsisveikino konvento komanda.

Tai reiškia, jog paleidžiama yra ir visa „Game On“ esporto komanda, kuri buvo atsakinga už „Baltic Masters“ lygos finalus.

Oficialiu pranešimu pasidalino ir „Baltic Masters“ organizacinė komanda. Jame minimi neišvengiami pokyčiai, apie kuriuos pažadėta pranešti netolimoje ateityje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

05:52
17:54
02:59

Esports namai

URBAN˙/