Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 29d. 16:25

Logotipą pakeitusi „FunPlus Phoenix“ ekipa pristatė visiškai naują CS:GO sudėtį

„FunPlus Phoenix“
„FunPlus Phoenix“

„Twitter“ tinkle pradėjus sklisti gandams apie naują „FunPlus Phoenix“ Europos CS:GO komandos sudėtį, organizacijos gerenalinis direktorius Petaris „Peca“ Markovičius patvirtino, jog artėjančiame sezone komandoje žais visa buvusi GUDSENT ekipos sudėtis.

„Peca“ teigimu, oganizacijos jau pasiekė bendrą susitarimą dėl sudėtis perėjimo, o dabar Kinijos organizacija pradėjo individualias derybas su visais žaidėjais.

„Pagaliau pasiekėme bendrą susitarimą. Dabar laukiame, kol žaidėjai peržvelgs sąlygas ir pasirašys kontraktus“, – „Twitter“ tinkle atskleidė P.Markovičius.

Tiesa, dėl penktojo žaidėjo organizacija kol kas nėra apsisprendusi. Praeitą savaitę vykusiame „FunPlus Phoenix“ renginyje organizacija pasidalino nauja sudėtimi, tačiau vienas iš žaidėjų švieslentėje buvo komandos treneris Jonatanas „Devilwalk“ Lundbergas.

Pranešama, jog penktojo žaidėjo poziciją užimti gali Miika „suNny“ Kempi, kuris tokiu atveju prisijungtų prie buvusių komandos draugų Martino „STYKO“ ir Jesse „zehN“ Linjala.

Beje, tame pačiame renginyje organizacija pristatė ne tik naują CS:GO sudėtį, bet ir logotipą.

Nuo to laiko, kai žengė į „Counter-Strike: Global Offensive“ sceną, „FunPlus Phoenix“ ekipa atliko ne vieną drastišką komandos sudėties keitimą.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/