Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 8d. 10:29

Memu apie savižudybę pasidalijusiai JAV esporto organizacijai – kritikos banga

„TSM“
„TSM“

Jungtinių Amerikos Valstijų organizacija „Team SoloMid“ (TSM) susidūrė su rimtu esporto fanų pasipiktinimu, kai savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo memu, neskoningai paliečiančiu savižudybės temą.

Visa tai nutiko po to, kai TSM „Valorant“ turnyre nusileido „100 Thieves“ ekipai, o JAV organizacijos socialinių tinklų vyriausiasis administratorius „TSM Dunc“, pasidalijo prastu žymiojo „Ar laimi, sūnau“ memo variantu.

Pasak soc. tinklų administratoriaus, jis po pralaimėjimo tiesiog pradėjo internete ieškoti satyrinio pokšto ir nepagalvojęs tiesiog pasidalijo pirmu pasitaikiusiu. Vos patalpinus šį memą, internete kilo nepasitenkinimo banga.

TSM greitai suvokė susiklosčiusią situaciją, greitai pašalino šį įrašą ir pasidalino oficialiu pranešimu, kuriame atsiprašė bei paaiškino situaciją. Pranešime rašoma, jog tai buvo nuoširdi jų soc. tinklų komandos nario klaida.

JAV esporto organizacija taip pat patikino, jog į psichologinę sveikatą jie žiūri labai rimtai. Negana to, atsiprašymą išplatino ir situacijos kaltininkas „TSM Dunc“.

„Noriu nuoširdžiai atsiprašyti tų, kuriuos galėjau įžeisti. Tikrai to nenorėjau. Tai buvo tiesiog klaida greičio reikalavusioje situacijoje. Maniau, kad meme vaikinas tiesiog nuspyrė kėdę ant žemės iš nusivylimo“, – savo perspektyvą pateikė TSM narys.

Nepaisant to, kai kurie vis dar reikalauja griežtesnių veiksmų iš TSM pusės, nors kiti ir yra linkę tikėti, jog tai tebuvo natūrali klaida.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

02:50
14:56
00:53

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/