Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 26d. 16:24

Nacionaliniame „Red Bull Campus Clutch“ finale triumfavo „kibersportsmen“

„Red Bull Campus Clutch“
Vytauto Dranginio nuotr. / „Red Bull Campus Clutch“

Šį sekmadienį įvyko nacionalinis pasaulinio VALORANT čempionato „Red Bull Campus Clutch“ finalas, užbaigęs kelias savaites vykusias atrankas Lietuvoje. Finale triumfavo KTU atstovaujanti „kibersportsmen“ komanda, kuri ne tik atstovaus Lietuvą kitame varžybų etape, bet ir laimėjo savo universitetui žaidimų kambarį.

Nacionaliniame finale jie nesunkiai įveikė kolegas iš to paties universiteto – „Centrum K1“, naujai susibūrusią, tačiau talentingą komandą, kuriai tai buvo pirmasis turnyras. Ir nors šios komandos atstovas „OrBiT“ - žaidžia nuo pat VALORANT beta versijos pasirodymo antrosios dienos, o jos kapitonas tobulino įgūdžius „Bleiz“ ekipoje, „kibersportsmen“ patirtis juos sutriuškino.

Vytauto Dranginio nuotr./„KIBERSPORTSMEN“ komanda
Vytauto Dranginio nuotr./„KIBERSPORTSMEN“ komanda

Ir nenuostabu, mat visi šios komandos atstovai – solidūs ir aktyvūs žaidėjai: „Boo“ žaidžia 16-ą vietą VALORANT vertinimuose užimančioje „Giants Gaming“ ekipoje, „Destrian“ yra 24-ą vietą šiame reitinge užimančios komandos „Honk“ narys, komandos kapitonas „L0udly“ žaidžia nuo pat beta versijos pristatymo, o „teddy“ yra puikiai žinomas turnyrų dalyvis, turintis nemažai pasekėjų „Twitch“ bendruomenėje.

Tad nors „Centrum K1” ir turėjo vilčių, jau pirmojo raundo pradžioje visos jos buvo sumaltos į miltus. „Kibersportsmen“ nariai pasirinko agresyvius agentus, kurie yra pritaikyti puolimui, ir nuo pirmų minučių pradėjo spurtą, kuris niekada nesibaigė – komanda žaidė greitai ir efektyviai. Tiesa, antro mačo pradžioje „Centrum K“ pavyko išmušti pirmus du raundus, bet tuo viskas ir baigėsi – kibernetiniai sportininkai juos įveikė rezultatu 13:2.

„Red Bull Campus Clutch“
„Red Bull Campus Clutch“

Taip „Kibersportsmen“ iškovojo ne tik kelialapį į birželio 5-6 dienomis vyksiantį „Red Bull Campus Clutch Knockout Stage“, bet ir žaidimų kambarį savo universitetui. Smagus faktas – tuo kambariu galės pasimėgauti ir tame pačiame KTU studijuojantys „Centrum K1” nariai.

Vytauto Dranginio nuotr./Rokas „PERKUN4S“ Lukošaitis ir Robertas „Carcass“ Mikuckis
Vytauto Dranginio nuotr./Rokas „PERKUN4S“ Lukošaitis ir Robertas „Carcass“ Mikuckis

Turnyrą žiūrovams komentavo Robertas „Carcass“ Mikuckis, „Red Bull“ remiamos komandos „Wave“ narys, ir Rokas Lukošaitis, dažnas žaidimų komentatorius ir atpažįstamas bendruomenės narys.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/