Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 11d. 14:28

Naujas „League of Legends“ sezonas: ką svarbu žinoti jam prasidėjus?

„League of legends“
„League of legends“

„League of Legends“ 11 sezonas jau prasidėjo. Tarpsezoniu atsiradę daiktų pasikeitimai įnešė didelių pasikeitimų žaidime. Visgi naujam sezonui „Riot Games“ paruošė dar keletą naujienų.

Praėjusį sezoną kūrėjai pristatė bent po vieną čempioną į kiekvieną poziciją, taip suteikdami galimybę visiems žaidėjams savo pozicijoje išbandyti kažką naujo. Šiemet jie žada laikytis šios linijos ir pristatyti bent vieną ar du čempionus kiekvienoje rolėje.

Pirmasis pristatomas čempionas – Viego. Čempionas, kuris nužudęs arba prisidėjęs prie kito čempiono nužudymo, gali jį užvaldyti, perimdamas visus jo daiktus ir sugebėjimus. Išbandyti šį tamsos herojų galima bus jau mėnesio pabaigoje.

„League of Legends“
„League of Legends“

Atnaujinta rank‘ų sistema

Rank‘ų sistema taip pat šiek tiek atsinaujina. Tarp divizionų nebelieka perėjimo (angl. promotion) serijos. Visgi kylant į aukštesnį rank‘ą (pvz.: iš „silver“ į „gold“) seriją sužaisti reikės.

Taip pat žaidimo kūrėjai atsižvelgė ir į tai, kad pirmuosius 10 mačų sezone nereikėtų kilti nuo mažiausių rank‘ų, kol pasieksime anksčiau buvusį. Šį sezoną pradėti reikės prieš panašaus lygio žaidėjus, su kuriais baigtas buvo praėjęs sezonas.

„Clash“ atnaujinimai

Praėjusį sezoną „Clash“ turnyrai vyko vien savaitgaliais, o šį sezoną kūrėjai žada keletą turnyrų ir darbo dienomis, tad savaitgaliais užsiėmę žaidėjai taip pat turės galimybę sudalyvauti.

Pirmasis turnyras jau ateinantį savaitgalį, o neturintys rank‘o neturėtų sunerimti, nes pirmam šio sezono „Clashui“ jo nereikės.

Paskelbtas 2021 pasaulio čempionato miestas

Antrus metus iš eilės „League of Legends“ pasaulio čempionatas „Worlds 2021“ kelsis į Kiniją.

Šendžene vyksiantis čempionato renginys žada būti didžiausiu visų laikų esporto renginiu pasaulyje ir prilygti net didžiausiems sporto turnyrams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/