Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 24d. 14:23

Naujasis „Fortnite“ sezonas – su daugiamilijoniniu priziniu fondu

Naujasis „Fortnite“ sezonas
Naujasis „Fortnite“ sezonas

Naujasis „Fortnite“ sezonas, pavadintas „Chapter 2: Season 1“, pranašauja galimus didelius žaidimo pokyčius, kurie žaidėjus vers prisitaikyti ir tobulėti dažnai besikeičiančioje sistemoje.

Kartu su nauju sezonu prasidės ir „Arena“ žaidimai. Šioje kategorijoje taip pat atlikta modifikacija, arenoje leisianti žaisti keturių veikėjų komandomis. Taip pat verta paminėti, kad taškai skaičiuosis iš naujo ir vėl reikės pasiekti Čempionų lygą norint atrakinti Fortnite „Champion Series“ turnyrus.

„Fortnite“ paskelbė, kad šį sezoną prizinį fondą sudarys 5 mln. JAV dolerių. Prizus pasidalins visų regionų žaidėjai žaisdami savaitinėse „Cash Cups“ varžybose ir naujuose, specialioms platformoms skirtuose turnyruose.

„Fortnite Champion Series“

„Fortnite Champion Series“ (FNCS) grįžta jau lapkritį, išlaikydama pastovių turnyrų su priziniu fondu tradiciją. Lapkričio 1 d. prasidės trijų raundų komandiniai turnyrai, kurie vyks kiekvieną lapkričio savaitgalį. Kaip ir praeitame sezone, pačios geriausios kiekvieno regiono komandos pateks į „Chapter 2: Season 1“ finalus.

Sezono finalas vyks gruodžio 6–8 dienomis, kuomet bus karūnuoti šio sezono čempionai.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai