Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 15d. 16:52

Naujasis „PlayStation 5“ tapo internautų pajuokos objektu: primena popiežiaus tiarą

„Playstation 5“ kompiuteris
Gamintojo nuotr. / „Playstation 5“ kompiuteris

Po kelis mėnesius trukusių vilionių „Sony“ pagaliau pristatė naujosios kartos žaidimų konsolę „PlayStation 5“ ir jai skirtus pirmuosius žaidimus.

Birželio 11 dieną surengtoje konferencijoje „Sony“ pademonstravo savo ilgai lauktą „PlayStation 5“ žaidimų kompiuterį. Stilingas, vertikaliai pastatomas kompiuteris vizualiai suprojektuotas derinant juodą, baltą ir mėlyną spalvas. Panašių spalvų bus ir visi šiam kompiuteriui skirti priedai – valdymo pultelis, ausinės, vaizdo kamera ir nuotolinis turinio valdymo pultelis.

Tiksli „PlayStation 5“ išleidimo data kol kas nepaskelbta, bet žadama, kad po kalėdine eglute šį kompiuterį jau bus įmanoma surasti. Oficiali naujojo kompiuterio kaina taip pat dar nėra skelbiama – tai yra svarbus sprendimas, kuris taip pat priklauso ir nuo pagrindinių konkurentų „Microsoft“, kurie apie kainą taip pat dar nešneka. Kadangi ir naujus „PlayStation“, ir naujus „Xbox“ kompiuterius abi įmonės įprastai rinkai pateikia labai panašiu metu ir jie būna panašių techninių pajėgumų, dažniausiai laukiama, kol kainą paskelbs vieni konkurentai, o tuomet kitos stovyklos šalininkai nudžiuginami mažesne kito įrenginio kaina.

Nors naujo PS5 dizainas atrodo futuristiškai ir smarkiai skiriasi nuo visų ankstesnių, žaidimų mėgėjai netrukus pradėjo šaipytis iš naujosios konsolės.

„Twitter“ tinkle vos po kelių valandų nuo pasirodymo pradėjo plūsti memai, neva PS5 konsolė primena Saurono bokštą iš „Žiedų valdovo“, JAV dievinamus tako sumuštinius, popiežiaus tiarą ir t. t.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

26:29
01:19
00:31

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai