Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 09, 23:51

„OG Esports“ į VALORANT sceną žengia su lietuviška komanda

Šią savaitę „OG Esports“ paskelbė, jog „London United“ komanda jungiasi prie organizacijos ir nuo šiol taps šios frančizės „VALORANT“ ekipa. Kitame „VCT“ turnyre šiame penketuke bus net keturi lietuviai.
OG x LDN UTD
OG x LDN UTD / OG nuotr.

Su šiuo sprendimu taip pat paskelbta, jog „OG LDN UTD“ palieka Aurimas „Dreamas“ Zablockis, tačiau jį keičia dar vienas tautietis iš „Alliance“ – Tautvydas „Hype“ Paldavičius.

„OG Esports“ – gan neseniai susikūrusi, tačiau jau gerai esporto scenoje žinoma danų organizacija, kurios garbę „CS:GO“ turnyruose gynė tokie vardai kaip „AleksiB“ ar „NBK“. Tuo tarpu „London United“ komanda jau ir taip buvo gerai žinoma „VALORANT“ ekipa, kuri nuo pat šio esporto atsiradimo buvo pažymėta lietuvių žaidėjais sudėtyje.

Dabartinis „OG LDN UTD“ penketukas atrodys taip:

  • Ričardas „Boo“ Lukaševičius (Lietuva);
  • Lukas „feqew“ Petrauskas (Lietuva);
  • Tomas „Destrian“ Linikas (Lietuva);
  • Tautvydas „Hype“ Paldavičius (Lietuva);
  • Michal „MOLSI“ Lacki (Lenkija).
Arno Strumilos nuotr./Ričardas „Boo“ Lukaševičius
Arno Strumilos nuotr./Ričardas „Boo“ Lukaševičius

Komandos lyderis „Boo“ atsakė į kelis mūsų klausimus:

  • Ką jums kaip komandai reiškia prisijungimas prie tokios organizacijos kaip „OG“?

Tai mums suteikia platesnius resursus, galimybę turėti komandos analitikus, psichologus bei kitus daug patirties esporte turinčius žmones, taip pat geresnės kokybės treniruotes ir „bootcamps“. Dėl šios priežasties taip bat pavyko įsigyti „Hype“ iš „Alliance“ komandos.

  • Ar daug keisis žaidimas su „Hype“? Kaip jam sekasi įsilieti į komandą?

„Hype“ pakeitė „Dreamo“ rolę, todėl didelių komandos pokyčių rolėse nenusimato. Tai yra gerai šiuo atveju, nes neturime daug laiko pasiruošimui. Į komandą jis įsiliejo sklandžiai ir greitai, akivaizdžiai tam padeda patirtis kitose komandose. „Hype“ komandoje atliks patikimo pasyvaus žaidėjo bei gynėjo roles.

  • Kokie tikslai artėjančiame turnyre ir kaip vertinate savo galimybes?

Ateinančiame „Challengers 2“ turnyre stengsimės patekti į atkrintamąsias varžybas bei kovoti dėl vietos „Masters 2“ turnyre. Šį sezoną turime stipresnę komandą tiek žaidėjų, tiek organizacijos prasme. Turime daug patirties bei pasitikėjimo savimi, todėl vertiname savo galimybes optimistiškai. Pasiruošimui daug laiko neturėjome, tačiau darome viską, kad rezultatas būtų kuo geresnis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą