Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 23d. 21:15

„OMEN Vector“ bevielės pelės apžvalga – iki tobulumo nugludintos detalės

OMEN Vector
OMEN Vector
Pelė yra labai svarbus įrankis kiekvienam iš mūsų, ne tik leidžiantiems laiką prie stacionaraus kompiuterio monitoriaus. Gera, ergonomiška ir patogi pelė gali labai stipriai palengvinti gyvenimą.

Apie patį „OMEN“ prekinį ženklą daug pasakoti tikriausiai nereikai – tai vienas didžiausių ir geriausiai žinomų prekinių ženklų, priklausantis „HP“ šeimai. Po „OMEN“ skėčiu pakliūna ne tik nešiojami, žaidimams skirti kompiuteriai, bet ir ausinės, klaviatūros, apranga, kuprinės bei pelės. Apie vieną iš jų ir rašau - pristatau „OMEN Vector“.

Visų pirma noriu pažymėti, kad ši pelė yra bevielė. Prekybos tinkluose galite rasti ir kitą jos modelį su laidu. Man pačiam ilgą laiką daug labiau prie širdies buvo pelė su laidu, nes tai užtikrindavo nepertraukią darbą arba žaidimą, tačiau šios pelės baterijos gyvavimo laikas yra išties įspūdingas – pilnai pakrauta ji jums tarnaus iki 180 valandų. Žinoma, tikrai tiksliai nematavau, ar tiek laiko praeina tarp krovimų, tačiau pelė laiko labai ilgai. Kas man dar labiau patinka, pakrovimas užtrunka trumpai – per 30 sekundžių pelę pakrausite 1 valandai darbo, na, o jei paliksite 90 minučių, baterija bus pilna. Kas smagiausia, kraunamą pelę galima prijungti prie kompiuterio ir pilnai ja naudotis.

Pati pelė nėra labai maža ir tai man labai patinka, Jos dydis yra pats tas mano rankai, o forma leidžia delnui patogiai priglusti. Riešas pavargsta minimaliai, o maža išlenkta vieta nykščiui yra vienas iš tų nedidelių subtilių dalykų, kurie „OMEN Vector“ daro nuostabia pele.

Palė nėra begarsė, kad man ypač svarbu žaidžiant šaudykles. Garsas nėra šaižus, tai „klik“ tiek girdisi, tiek jaučiasi, kas leidžia daug paprasčiau fiksuoti savo veiksmus žaidime. Gamintojas teigia, kad „OMEN Vector“ gali atlaikyti net 50 milijonų paspaudimų.

„DPI“ rodiklis taip pat yra aukštas – net 16000 taškų. Iš tiesų pelė valdoma ne tik patogiai, bet ir itin tiksliai, kas gali būti aktualu ne tik žaidžiantiems kompiuterinius žaidimus, bet ir dirbantiems su programomis, kurios reikalauja aukščiausio tikslumo.

Jei kalbėtume apie „OMEN Vector“ minusus – aš jų neradau. Na, nebent norint prisikabinti, galima kalbėti apie tai, kad pelė yra gan lengva. Tačiau pasikartosiu – man tai tikrai nebuvo ir nėra bėda.

Na ir žinoma, kaina – belaidė „OMEN Vector“ kainuoja apie 100 eurų, kas mano nuomone yra tikrai puiki kaina už aukštos kokybės produktą.

Užsukite į mūsų partnerio „Topo centras“ tinklalapį ir pasidairykite ir į kitus „OMEN“ produktus – rasite ne tik peles, bet ir nešiojamus kompiuterius, ausines bei klaviatūras, kurie atitiks bet kokio žaidimų fanatiko poreikius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

41:01
28:04
00:35

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas