Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 24d. 10:33

Paaiškėjo 8 stipriausios „League of Legends“ pasaulio čempionato komandos

„Invictus“ komanda
„Twitter“ nuotr. / „Invictus“ komanda

Sekmadienį pasibaigus grupėms Berlyne paaiškėjo aštuonios komandos, kurios garbingai užsitarnavo vietą ketvirtfinaliuose ir kelionę į Madridą.

Galima pasidžiaugti, kad Europai atstovaujančios ekipos sugebėjo paaštrinti savo žaidimą ir antrosios įkarštyje pradėjo įveikti varžovus. Žinoma, reikėtų pabrėžti, kad visos Europos komandos savo grupėse liko antroje vietoje, tad turės visą savaitę išspręsti problemas ir su nauju atokvėpiu kilti į kovą.

Turbūt didžiausią nuostabą kėlė „Fnatic“ komandos pasirodymas lemiamą C grupės žaidimų dieną. Po atkaklios kovos jie pademonstravo stiprią valią ir laimėjo visus tris žaidimus. Šie laimėjimai jiems užtikrino antrąją vietą ir kelialapį į Ispaniją.

Labiausiai nesisekė visoms Šiaurės Amerikos regiono komandoms. Nei viena ekipa nesugebėjo prasibrauti į atkrintamųjų etapą. Paskutinį kartą taip nutiko 2015 metais. Ironiška, kad šiais ir 2015 metais pasaulio čempionatas vyko Europoje.

Trumpai apžvelkime didžiausio dėmesio vertas komandas, kurios tęs pasirodymą pasaulio čempionate:

„SK Telecom T1“ – trys pasaulio čempionatų pergalės jau šios komandos kišenėje. Praleidę 2018 metų pasaulio čempionatą, jie grįžta su nauja jėga ir ambicija pasauliui vėl parodyti, ko yra vertas Korėjos aukščiausias lygis. Taip pat negalima užmiršti, kad jie yra vedami žinomiausio ir labiausiai tituluoto komandos žaidėjo – Lee „Faker“ Sang-hyeok.

„Invenglobal“ nuotr./„SK Telecom T1“ komanda
„Invenglobal“ nuotr./„SK Telecom T1“ komanda

„G2 Esports“ – po dominuojančio pasirodymo Europoje, kur jie laimėjo pavasario ir vasaros čempionatus, komanda vyko į antrą pagal svarbą tarptautinį turnyrą – „Mid Season Invitational“. Po neužtikrintų pasirodymų grupių etape savo jėgą jie įrodė pusfinaliuose įveikę „SK Telecom T1“, o finale sutriuškino Šiaurės Amerikos komandą „Team Liquid“ rezultatu 3:0 bei pagerino įspūdingą rekordą – greičiausia pergalė penkių žaidimų serijoje tarptautiniame turnyre.

„G2Esports“ nuotr./„G2 Esports“ komanda
„G2Esports“ nuotr./„G2 Esports“ komanda

„Fnatic“ – antrą vietą ir geriausią pasirodymą Europos istorijoje 2018 metais pademonstravę žaidėjai grįžta su tuo pačiu tikslu – įrodyti, kad aukščiausiame lygyje žaisti ir laimėti gali ne tik Azijos regionui atstovaujančios komandos.

„Invictus Gaming“ grįžta po triumfo 2018 metų čempionate, kur po stipraus pasirodymo jie įveikė Europos ekipą „Fnatic“. Pastarieji po geriausio iki šiol Europos pasirodymo nesugebėjo įveikti Kinijos agresyvumo ir finale pralaimėję rezultatu 0:3 tenkinosi antrąja vieta.

„Riot games“/„Invictus Gaming“ komanda
„Riot games“/„Invictus Gaming“ komanda

„FunPlus Pheonix“ – netikėtai iškilusi Kinijos komanda, kuri visus stebino savo aukštu žaidimo lygiu LPL lygoje, tačiau kyla abejonių dėl jų sugebėjimo rodyti tą patį lygį tarptautiniame turnyre, kur tenka adaptuotis prie įvairių žaidimo stilių.

Komentarai
Temos: 1 Esports pro

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai