Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Paaiškėjo „IEM Katowice“ atkrintamųjų poros, „NAVI“ su „jL“ – už borto

Lenkijos mieste Katovicuose startavusiame viename didžiausių pasaulio CS2 turnyrų „Intel Extreme Masters Katowice 2024“ paaiškėjo 6 komandos, tęsiančios kovas atkrintamųjų etape.
Justinas „jL“ Lekavičius (kairėje)
Justinas „jL“ Lekavičius (kairėje) / HLTV nuotr.

Justino „jL“ Lekavičiaus atstovaujama „Natus Vincere“ startavo A grupėje ir pirmaisiais jų varžovais tapo rusai „Spirit“. Justinas su reitingu 1.12 buvo vienas savo komandos lyderių serveryje, tačiau po atkaklios kovos „NAVI“ teko pripažinti savo varžovų pranašumą 1-2.

Antrąją turnyro dieną Ukrainos esporto organizacijos CS2 ekipa reabilitavosi įveikdama buvusią „jL“ komandą „Apeks“, kuri dar visai neseniai išgyveno kapitono netektį. Lekavičius ir vėl buvo geriausias penketuke, o „gimę nugalėti“ šventė pergalę 2-1.

Dėl to, jog pralošė pirmąją grupės kovą, „NAVI“ turėjo skintis kelią link atkrintamųjų per apatinį krepšelį ir trečiąją dieną jiems kelią pastojo turkai „Eternal Fire“. Dar kartą pasikartojo scenarijus, kai komanda laimėjo 2-1 ir šįkart nesustabdomai „NAVI“ gretose atrodė Ihoris „w0nderfull“ Zhdanovas. „S1mple“ vietą snaiperio AWP rolėje užėmęs ukrainietis pademonstravo net 1.43 reitingą serveryje.

Tam, kad patekti į „play-off“ stadiją liko tik vienas žingsnis – grupės apatinio krepšelio finale reikėjo įveikti neseniai susibūrusią, žvaigždėmis užpildytą „Falcons“ komandą. Visgi čia ir buvo paskutinė „NAVI“ stotelė „IEM Katowice“, mat varžovai įspūdingai sugrįžę pirmąjame žemėlapyje, kuomet „jL“ ekipa pirmavo net 9-3, galiausiai šventė pergale tiek jame, tiek visame mače 2-0.

„Natus Vincere“ iškrito iš vieno prestižiskiausio metų CS2 turnyro dar grupių etape ir dabar tampa tik stebėtojais, kai kitos 6 ekipos lips į įžymiąją „Spodek“ arenos sceną.

Dėl 1 milijono JAV dolerių prizinio fondo toliau tęs kovą: „Spirit“ ir „MOUZ“, iškart patekę į pusfinalius, bei „ENCE“, „Falcons“, „FaZe“, „G2“, pradėsiantys nuo ketvirtfinalio.

„NAVI“ tuo tarpu buvo apdovanoti 24 tūkstančių dolerių paguodos prizu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius