Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2022 sausio 10d. 12:13

Paaiškėjo lietuviškosios Iron Wolves sudėtis „Ultraliga“ sezonui

Iron Wolves sudėtis
Iron Wolves sudėtis
Lietuviška „League of Legends“ komanda Iron Wolves paskelbė artėjančio sezono sudėtį. Komandoje – du lietuviški veidai, du europiečiai ir net žaidėjas iš Australijos.

Sausio 4-ąją „GCD“ kontraktų duomenų bazėje „Iron Wolves“ pasipildė naujais žaidėjais, su kuriais kovos 2022-ųjų pavasario „Ultraliga“ sezone. Galutinė komandos sudėtis atrodo taip:

  • TOP: Kakan (Švedija)
  • JUNGLE: Souli (Australija)
  • MID: Saulius (Lietuva)
  • BOT: Yashiro (Lietuva)
  • SUPPORT: Czypsy (Lenkija)
  • Treneris: Phaxi (Slovėnija)

Komanda pasipildė naujokais „Top“, „Jungle“ ir „Support“ rolėse, o „Yashiro“ tai jau antras kartas „IW“ sudėtyje – Eimantas Šniukas su „vilkais“ žaidė ir 2020-ųjų vasaros pabaigoje.

Verta pastebėti, jog „Czypsi“ kartu su „Souli“ jau žaidė kartu praeitą sezona „mYinsanity“ komandoje, todėl dabartiniame žaidime ypač svarbus „Jungle“ ir „Support“ rolių susižaidimas gali tapti papildomu faktoriu siekiant pergalės.

Žaidėjų kontraktai galios iki pat lapkričio, todėl tampa aišku, jog „Iron Wolves“ planuoja su šia sudėtimi žaisti ir vasaros sezone. Tuo tarpu „Sauliaus“ bei trenerio „Phaxi“ kontraktai galioja iki 2022 balandžio pirmosios, tačiau tikriausiai bus pratęsti.

„Ultraliga“ septintasis sezonas prasideda jau sausio 11-ąją. Transliacijas galima stebėti „Polsatgames“ „Twitch“ kanale.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

00:35
08:08
20:36

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams