Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 22d. 16:34

Paaiškėjo visa „Red Bull Solo Q“ Lietuvos finalininkų sudėtis!

Red Bull Solo Q
Red Bull Solo Q
Savaitgalį praūžė antrosios „Red Bull Solo Q“ atrankos, kuriose naujokai, bendruomenėje žinomi vardai ir profesionalai grūmėsi dėl paskutinės galimybės patekti į nacionalinių atrankų finalą.

Antrosios „Red Bull Solo Q“ atrankos sutraukė ne vieną ir ne du aukšto reitingo „League of Legends“ žaidėjus, tarp kurių buvo ir tokie vardai kaip Baltijos lygos nugalėtojai Saulius ir Spectral ar „Verse“ lygos čempionai Eckas, Lyncas, Rimtuolis bei Kenty Domas. Tačiau finaliniame ketvertuke vietos užteko ne visiems.

Jeigu žaidėjams nepasisekė pirmosiose atrankose, jie darkart galėjo savo laimę bandyti antrosiose. Tačiau jei nepasisektų antrosiose – viskas prarasta iki kitų metų. Ir tai aiškiai matėsi – žaidėjai kovojo iki paskutiniųjų, įtampa smelkėsi per kompiuterių ekranus, o dauguma kovų baigėsi rezultatu 2:1.

Į kitą etapą pateko praėjusių metų finalistas qaspalol, o prie jo prisijungė Lyncą įveikęs Spectral. Į finalistų ketvertuką prasibrovė ir Eitva, o pirmosiose atrankose slystelėjęs Saulius taipogi nepraleido savo šanso. Po trijų žaidimų serijos jis įveikė Nofą – tai buvo malonus revanšas, nes praėjusiais metais būtent Nofas sutrukdė Sauliui patekti į finalą. Saulius, beje, pasirodė geriausiai tarp visų žaidėjų ir atrankose užėmė pirmąją vietą.

Na, o dabar beliko sulaukti nacionalinių finalų, kuriuos galėsite stebėti gyvai Kauno Dramos teatre arba per „esportsnamai“ paskyrą TWITCH platformoje. Finalas vyks spalio 23 d., 17 val.

Taigi, nacionalinių „Red Bull Solo Q“ finalų sąstatas atrodo taip:

  • Saulius
  • Kurbsen
  • Spectral
  • Eitva
  • Arnax
  • Zty
  • Yashiro
  • Veylot

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

04:43
07:19
26:48

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata