Pasipriešinimo nesulaukusi „NaVi“ – DreamHack Masters Spring laimėtoja

„Natus Vincerie“ komanda iškovojo jau antrąjį sezono titulą. Šįkart jie grandioziniame finale įveikė „Gambit“ žaidėjus rezultatu 3:0.
DreamHack Masters Spring 2021 titulas

„DreamHack Masters Spring“ čempionų titulą titulą laimėjusiai „NaVi“ tai yra jau antrasis titulas šiemet. Metų pradžioje „Blast Premier: Global Finals“ finale jie nugalėjo „Astralis“ ekipą.

Ši pergalė „NaVi“ komandai buvo tikrai ypatinga. Pirmiausia, tai buvo pirmasis turnyras, kuriame „NaVi“ žaidėją „flamie“ pakeitė „b1t“. Taip pat, prieš tai buvusius tris susitikimus tarp finale žaidusių komandų laimėjo „Gambit“, tad tai buvo papildoma paspirtis komandai įrodyti, kas yra geriausia komanda CIS regione.

ESL nuotr./Aleksandras „s1mple“ Kostyljevas

Geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Aleksandras „⁠s1mple⁠“ Kostyljevas, kuris kartu su Denisu „⁠electronic⁠“ Šaripovu buvo naudingiausi žaidėjai finalo metu.

Po finalo „s1mple“ džiaugėsi savo komandos forma, kurią jis tikisi, kad komanda išlaikys ir kitiems turnyrams.

Kartu su šiuo titulu, „Natus Vincerie“ iškovojo 100 tūkst. dolerių prizą bei 1000 ESL Pro tour taškų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas