Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 15d. 17:47

Pasiruošk „Red Bull Campus Clutch“ su šiomis žemėlapių strategijomis

Agentė „Raze“
„Riot Games“ nuotr. / Agentė „Raze“

Liekant akimirkoms iki „Red Bull Campus Clutch“ VALORANT aukštųjų mokyklų turnyro antrosios kvalifikacijos pateikiame visą informaciją, reikalingą paruošti pergalingą strategiją ir laimėti artėjančias dvikovas.

Nors VALORANT pagrinde yra šaudyklė, didelė žaidimo dalis priklauso nuo strategijos ir taktikos. Dažnu atveju komanda su geresne strategija laimi, tad ne viskas priklauso nuo šaudymo tikslumo ir greičio. Norint laimėti žaidimus arba nukeliauti toli „Red Bull Campus Clutchׅ“ turnyre jums reikalingas planas.

Be abejo, yra paprastos taktikos, kaip greitas bėgimas į vieną žemėlapio dalį ar sėdėjimas atsiradimo vietoje ir laukimas, kol oponentai ateis pas tave. Visgi net šie paprasti planai labai greitai gali tapti sudėtingais. Būtina visada išlikti nenuspėjamais ir laikyti oponentus įtampoje. O strategijos būtent ir padeda visiems komandos žaidėjams žinoti, kaip tai padaryti efektyviausiai.

Jeigu vis dar galvoji prisijungti prie Red Bull VALORANT turnyro, „G2 Esports“ žaidėjas Aleksander „zeek“ Zygmunt ir „BIG“ žaidėjas Fatih „gob b“ Dayik skuba tau į pagalbą su savo teorija ties žemėlapių strategijomis.

Silpnybių atradimas

VALORANT yra asimetrinė taktinė šaudyklė: komandos žaidžiančios viena prieš kitą turi skirtingus tikslus. Atakuojantys žaidėjai turi padėti „spike“ arba nukauti visus besiginančius žaidėjus, o gynėjai turi išminuoti „spike“ arba nukauti visus atakuojančius žaidėjus. Nors VALORANT ir CS:GO yra labai panašūs, dažnai praleidžiamas tas faktas, kad VALORANT vienas žemėlapis turi 3 vietas „spike“ padėjimui.

Trijų vietų gynimas reiškia, kad atakuojantys visada turi mažą pranašumą, kadangi besiginantys negali prižiūrėti kiekvieno kampo. Zeek paaiškina, kad „silpnybių turi kiekviena komanda, nepriklausomai nuo to kaip ji žaidžia, tad labai svarbu surinkti kuo daugiau informacijos raundo metu ir laiku rotuoti“. Prarastos kelios sekundės gali reikšti, kad tavo komandos draugas bus nukautas kitoje žemėlapio pusėje.

Pasiruošimas

Dūminės užsklandos
Dūminės užsklandos

Turbūt visi esame matę, kaip profesionalūs žaidėjai naudoja puikias dūmines užsklandas prieš pat įsiveržiant. Visgi kas nutinka, kai viena iš tų užsklandų yra padėta netinkamai? Ar raundas jau baigtas? „gob b“ paaiškina, kad taip kartais nutinka, bet tai nėra pasaulio pabaiga. Be abejo, labai svarbu yra išmokti tuos atakų paruošimus, net ir pradedantiems žaidėjams. Jeigu sugebėsi tinkamai paruošti atakas, oponentas nesugebės perskaityti, ką tavo komanda žada daryti, o tai tampa košmaru tavo oponentui.

Įvykdymas

Po pasiruošimo atakuoti, eina pats puolimo įvykdymas. Visgi aukšto lygio VALORANT žaidimuose dažnai galima susidurti su žaidėjais, kurie vieni savo sugebėjimų dėka sugeba atlaikyti stiprius puolimus. Tais atvejais, pataria „gob b“, nebūtina atsitraukti ir palikti to žaidėjo gintis, kadangi jis gali būti vienintelis žmogus toje žemėlapio pusėje. „zeek“ pataria, kad reikėtų ištraukti iš priešininkų žaidėjo sugebėjimus ir tada paruošti pilną puolimą į kitą žemėlapio pusę.

Gynyba

Gynyba žemėlapyje
Gynyba žemėlapyje

Jeigu esi besiginančioje pusėje, labai svarbu pridengti visas vietas, pro kurias gali ateiti priešininkai. „Zeek“ priduria, kad papraščiausiai nėra įmanoma pridengti visų vietų žemėlapyje su trimis „spike“ dėjimo vietomis. Būtent todėl, „Haven“ žemėlapyje dažniausiai matome besiginančius žaidėjus bandant atsiimti prarastą žemėlapio dalį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

14:25
57:34
01:45

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/