2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pavojingas internautų pokštas populiariems transliuotojams – į namus kviečia policijos pajėgas

Populiarūs „Twitch“, „Youtube“ ir kitų platformų transliuotojai pradėjo vis dažniau tapti su jų žiūrovų krečiamų pokštų aukomis – pastarieji į žvaigždžių namus be perstojo kviečia ginkluotas policijos pajėgas.
Į „ImperialHal“ namus įsiveržė policija
Į „ImperialHal“ namus įsiveržė policija / Dexerto nuotr.

Gruodžio 23 d. su tokiu žiūrovų pokštu susidūrė vienas žymiausių „Twitch“ transliuotojų „Tfue“. Nors pats „Tfue“ į tai sureagavo su sarkastiška šypsena, šis įvykis socialiniuose tinkluose sukėlė pasipiktinimo bangą.

Nepaisant to, panašu, jog kai kuriems žiūrovams tokie pavojingi pokštai vis dar atrodo juokingi.

Su tuo sausio 5 dieną susidūrė ir profesionalus „Apex Legends“ žaidėjas Phillipas „ImperialHal“ Dosenas, kai į jo namus įsiveržė policija.

Transliacijos metu žaidėjo gerbėjai galėjo išgirsti garsų beldimą į duris, o netrukus pasigirdęs „šerifo ofiso“ prisistatymas leido suprasti, kas vyksta.

Žemiau pateiktame klipe galima išgirsti tolesnį „ImperialHal“ dialogą su policija, įskaitant ir pastarosios griežtą liepimą iškelti aukštyn rankas.

Vėliau įvykį nupasakojo ir pats žaidėjas, teigęs, jog pareigūnai elgėsi“ ganėtinai gražiai ir nedarė nieko kraštutinio, tačiau turėjo pistoletus ir pan.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos