Dabar populiaru
Publikuota 2021 10 08, 17:32

Penki naudingi patarimai, kurie padės siekti pergalių „Red Bull Solo Q“

Pristatome „Red Bull Solo Q“ patarimų seriją su geriausia Baltijos komanda „Iron Wolves“. Saulius ir Algirdas pasidalins įmantresniais patarimais, kaip išspausti maksimalų pranašumą varžantis vienas prieš vieną.
„Red Bull Solo Q“
„Red Bull Solo Q“

Tačiau prieš tai pasidžiaugsime, kad papildėme Lietuvos atrankų „Red Bull Solo Q“ prizų fondą „Topo Centro“ įsteigtais prizais. Apdovanoti bus keturi geriausieji:

  1. 500 eurų, MSI monitorius bei „HyperX“ ausinės. Ir, aišku, galimybė keliauti į pasaulio finalą Vokietijoje.
  2. 300 eurų, MSI monitorius bei „HyperX“ ausinės.
  3. 100 eurų, MSI monitorių bei „HyperX“ ausinės.
  4. „HyperX“ ausines, pelė ir pelės kilimėlis.

Tip 1

Eidami į liniją pasiimkite raudoną trinket, kuris gali išvalyti ward‘us. Panaudokite jį linijoje, kai rasite padėtą ward‘ą – išvalykite jį ir gausite papildomų patirties taškų, kurie leis pasikelti antrą lygį po 6 minnion nukovimų, o ne 7, kaip įprasta.

Tip 2

Žaidžiant vienas prieš vieną įvertinkite, kaip jūsų oponentas naudoja savo įgūdžius (abilities). Jeigu priešas nori grįžti į bazę ir bando nustumti liniją su spell‘ais, tai gali būti tobula galimybė jį all in‘inti, kol jo spellai yra „ant cooldown“.

Tip 3

Stenkitės pasinaudoti Cheater recall jeigu jūsų čempionas yra stipresnis ankstyvoje fazėje. Jums reikėtų last hitinti pirmus du minnion wave, o kai ateis trečiasis, naudoti savo abilities (cooldownus), kad nustumtumėte liniją iki bokštelio. Tada keliaukite į bazę, ir kol oponentas valys minionus po savo bokšteliu, jūs grįšite į liniją įgiję papildomų daiktų, kurie suteiks jums pranašumą (item advantage).

Tip 4

Žaidžiant vienas prieš vieną, stebėkite kiek minnion nukovė jūsų oponentas, nes pagal taisykles pergalę pasiekia žaidėjas surinkęs 100 minnion (CS). Jeigu matote, kad priešas geriau CS‘ina ir jau nebeturėsite progos jo aplenkti, ties 80 minnion, grįžkite į bazę, nusipirkite daiktų, kurie jums padėtų laimėti all-in ir bandykite iškovoti pergalę šiuo būdu.

Tip 5

Sekite savo patirties taškus (experience bar). Jeigu minions liko mažai gyvybių, o jums artėja lygio pasikėlimas, tai galite pradėti puolimą, kai jie yra prie mirties ribos. Jiems mirus pasikelsite lygį ir turėsite pranašumą kovoje, o tuo pačiu ir nustebinsite oponentą.

Primename, registruotis turnyrui galite čia!

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą