Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 13:30

„PGL Antwerp“ triumfavo „Faze“

„PGL Antwerp“ triumfavo „FaZe“, o „MVP“ titulą pelnytai nuskynė nuostabiai žaidęs „rain“.
„karrigan“ su „PGL Antwerp“ trofėjumi. PGL nuotrauka.
„karrigan“ su „PGL Antwerp“ trofėjumi. PGL nuotrauka.

Finalinis mačas tarp po Katovicų atsigavusių ir tikrai gerą formą demonstravusių „Natus Vincere“ bei „FaZe“ prasidėjo išteis netikėtai. Prieš rungtynes dar per galvą perbėgo mintis, kad jei „FaZe“ ir laimės, „Natus Vincere“ titulo lengvai neatiduos. Deja, tragiška pradžia ukrainiečio Oleksandr „s1mple“ Kostyliev vedamai komandai „Inferno“ žemėlapyje buvo išties didelis smūgis. Prireikė net 8 pralaimėtų raundų, kad „Natus Vincere“ atsigautų psichologiškai ir pradėtų spausti savo varžovus. Nors tam tikrais etapai jau ir atrodė, kad galutinis rezultatas nebus „FaZe“ naudai, tačiau puikę žaidę „rain“ ir „karrigan“ po pratęsimo užsitikrino pergalę 19 – 16.

Antrasis žemėlapis „Nuke“ leido atsiskleisti „rain“ talentui. Jei pirmąjame žemėlapyje jis sužibėdavo pačiais komandai reikalingiausiais žaidiimasi, tai „Nuke“ jis buvo tiesiog nesustabdomas ir ne kartą nukaudavo po du ar tris „Natus Vincere“ atletus. Nors „Natus Vincere“ tikrai dėjo pastangas ir bandė atsitiesti, tačiau buvo aišku, kad šiuo metu „FaZe“ yra stipresni tiek kaip komanda, tiek ir atskiri žaidėjai, o tai atspindėjo ir galutinis rezultatas 2:0. Nors, kaip ir minėjau, „Natus Vincere“ ir atsitiesė po nesėkmės Katovicuose ir demonstravo jei ne puikų, tai bent jau gerą žaidimą, tačiau „FaZe“ neveltui daugelio esporto komentatorių ir ekspertų buvo tituluojama kaip stipriausia pasaulio komanda.

Tai buvo pirmasis „Major“ titulas Finn „karrigan“ Andersen, kuris ne kartą buvo priartėjęs prie taurės, tačiau niekad jos nepasiekė. Apdovanojimų metu danas neslėpė emocijų ir pripažino, kad tai svarbiausias titulas jo karjeroje. Žinoma, „MVP“ titulą pelnė „rain“, kurio indėlis į „FaZe“ pergalę yra nenuginčijamas. „FaZe“ susižėrė ir 500 000 dolerių prizinį fondą, o vicečempionais likę „Natus Vincere“ – 250 000 dolerių.

Šį „Major“ čempionatą galėjote stebėti ir Esporto namų „TWITCH“ paskyroje, o transliacijas pristatė Cbet.lt. Sekite Esports namų portalą, nes greitai sugrįšime su naujienomis ir dėl kitų didžiųjų pasaulio turnyrų transliacijų lietuvių kalba.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą