Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 10, 12:40

„PGL Major Antwerp 2022: Challengers Stage“ intrigos

Gegužės 9-12 dienomis vyks CS:GO disciplinos „Challengers Stage“ etapas, kuriame komandos kovos dėl galimybės varžytis – „PGL Major Antwerp '22 Legends Stage“. Pirmadienį prasidėsiančiame turnyre iš viso dalyvaus 16 ekipų: pusė jų pateks į aukščiau minimą legendų etapą. Šiuo straipsniu pabandysiu atspėti, kurios aštuonios komandos sugebės patekti į pagrindinį turnyrą.
"PGL Major Antwerp"
"PGL Major Antwerp" / "PGL" nuotr.

Ryškus favoritai, kurių fiasko būtų sensacija

Kaip ir kiekviename CS:GO turnyre, kuriame dalyvauja aukščiausio lygio organizacijos, taip ir šiame turėsime progą išvysti „topines“ komandas. Mano nuomone, Antverpeno mieste vyksiančiame etape: „G2“ ir „Vitality“ ekipos – neturi prabangos pralaimėti. Pastarosios ekipos šių metų pradžioje atliko permainas sudėtyse, taip suburdamos fantastinius penketukus. Visgi, „ant popieriaus“ nuostabiai atrodantis branduolys per daugiau nei 4 mėnesių periodą nesužibėjo. Todėl artėjantis turnyras bus puiki proga pamatyti ko vertos – „Niko“ ir „Zywoo“ vedamos ekipos. Manau, kad nesėkmės atveju komandas supurtytų permainos. Neabejoju, kad abi ekipos sugebės susitvarkyti su žemesnio kalibro oponentais ir lengvai pateks tarp 16 legendų....

Nustebčiau, jeigu nepatektų

Aš būčiau nustebęs, jeigu tarp aštuonių stipriausių komandų nepatektų: „Ence“, „Astralis“, ir „Liquid“ . Ketvirtąją vietą pasaulio reitinge užimanti „Ence“ ekipa šiais metais demonstruoja nuostabų žaidimą. „Spinx“ – žiba įvairiausiomis spalvomis, o „Snappi“ forumuose žmonių – tituluojamas vienu iš geriausių strategu („In game leader“). Panašiais epitetais apipilti norėčiau „Astralis“ ekipą, kuri stabilizavosi po „Farlig“ atvykimo. Neabejoju, kad „blamef“ sugebės išlaikyti aukščiausio lygio kartelę ir tempti paskui save komandą. Kiek kitokia situacija yra su „Liquid“ ekipa: pastaroji dar nieko neįrodė, o ir rezultatai buvo vidutiniški. Visgi, patyrusių žaidėjų mišinys, man leidžia tikėti, jog Šiaurės Amerikos organizacija sugebės patekti tarp aštuonių stipriausių. Pradėkime nuo to, jog žaidėjų individualus talentas turėtų daug lemti tokio greito formato turnyre. Todėl, jeigu savo sudėtyje turite „NAF“ ir „ELiGE“ jūsų vieta tarp 16-os legendų.

Juodieji arkliukai išgraibstys likusias vietas?

Mano nuomone, vietą tarp legendų iškovoti sugebės „Imperial“, „Bad News Eagles“ ir „Eternal Fire“. Pradėkime nuo paskutinį šokį šoksiančios „FalleN“ ekipos. Pastaroji savo sudėtyje turi daug patyrusių žaidėjų, kuriems šis turnyras paskutinis. Kaip ir aukščiau tekste minėjau, tokio formato varžybose labai daug lemia patirtis. Neabejoju, kad „FalleN“ sugebėjo paruošti žaidėjus ir pirmadienį turėtume išvysti prinokusius vaisius. Panašioje situacijoje – „Eternal Fire“, kurie savo ekipoje turi tokius žinomus vardus kaip: „woxic“ ir „XANTARES“. Turkai visados pasižymėjo kovingumu ir atkaklumu, todėl neabejoju, kad net ir suklupus pirmosiose dvikovose jie galėtų reabilituotis. Ši ekipa, pasižymi įdomiu žaidimo stiliumi, o didžiausi nuopelnai už tai keliauja – „woxic“, kuris perėmė vadovo („In game leader“) pareigas. Paskutinysis juodasis arkliukas, bet tikrai ne prasčiausias – „Bad News Eagles“. Kosoviečiai pastaruoju metu demonstruoja nuostabų žaidimą: „BLAST Premier: Spring European Showdown 2022“ turnyre „Juanflatroo“ vedamas penketukas buvo per plauką nuo patekimo į pusfinalį. Po atkaklios ir dramatiškos kovos „Bad News Eagles“ nusileido „NIP“ komandai. Visgi, manau, jog savo karjeros pike esantys žaidėjai sugebės įrodyti ko yra verti. Retai aukščiausiame lygyje priimami sprendimai tapo šių vyrukų vizitine kortele. Ne kartą teko matyti kaip oponentai nesitiki, jog „rigoN“ išlys kiaurai per dūminę užsklandą ar „gxx-“ išbandys savo laimę priimdamas dar nematytų sprendimų.

Mano finalinis aštuonetas atrodo taip:

  1. „Imperial“
  2. „G2“
  3. „Ence“
  4. „Astralis“
  5. „Liquid“
  6. „Bad News Eagles“
  7. „Eternal Fire“
  8. „Vitality“

O kaip atrodo tavo aštuntukas? Komentaruose argumentuok, kurios aštuonios ekipos sugebės įveikti „Challengers Stage“ etapą!

Taip pat primename, jog visą „PGL Major Antwerp 2022“ galite stebėti Esports namų Twitch paskyroje. Rungtynes komentuos profesionaliausi Lietuvos „Counter Strike: Global Offensive“ komentatoriai! Pusfinalius ir finalus transliuosime tiesiogiai iš 15min studijos. Visas transliacijas pristato Esports namų draugas – „CBet“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą