Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 12, 13:12

„PGL Major Antwerp 2022“ trečioji diena: CIS regiono pergalės ir Š. Amerikos kova

Po truputį aiškėja „PGL Major Antwerp 2022“ CS:GO čempionato komandos, kurios iš “Challengers” turo patenka į aukštesnį “Legends” etapą. Trečiąją turnyro dieną vyko nemažai lemiamų kovų, kuriose buvo nuspręstas keleto komandų likimas.
ENCE
ENCE / PGL nuotr.

CIS regiono pergalės

Dvi CIS regiono komandos „Spirit“ ir „Outsiders“ sugebėjo uždaryti „Challengers“ etapą pergalėmis. „Spirit“ gana netikėtai nukovė „Astralis“ rezultatu 2:0, o „Outsiders“ įveikė taip pat CIS regiono komandą „Forze“ rezultatu 2:1. Šios komandos užsitikrino vietas „Legends“ etape, o pralaimėjusios ekipos šiandien turės paskutinę galimybę tęsti šį „Major“.

Šiaurės Amerikos susitikimas

Dėl išlikimo vakar teko kovoti dviems Šiaurės Amerikos komandoms „Liquid“ ir „Complexity“. Mačas buvo ganėtinai įtemptas, bet laimėtojais po dviejų žemėlapių kovos tapo „Liquid“. Varžovams „Complexity“ šis „Major“ jau baigėsi, o „Liquid“ šiandien turės paskutinę galimybę žaisti dėl vietos kitame etape.

Išlikimo dvikovos

Ketvirtąją turnyro dieną vyks trys susitikimai, kuriuose spręsis šešių komandų likimai. Trys iš jų keliaus į aukštesnį „Legends“ etapą, o kitoms tai bus turnyro pabaiga. Šiandien vyks šie mačai:

  • 13:00 Astralis - Liquid
  • 16:45 MiBr - Bad News Eagles
  • 20:30 Forze - Imperial

Lietuviškos transliacijos

Ketvirtąją turnyro dieną taip pat galite stebėti lietuviškai! „CBet“ pristato lietuviškas turnyro transliacijas, kurias stebėti padės komentatoriai Laisvūnas, „JustSphex“ ir „SirDanny“. Transliacijas galite rasti „Esportsnamai“ „Twitch“ kanale.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą