Pirmame „Fortnite“ „All-Star“ turnyre – pasaulio čempionate sukčiavusio ruso triumfas

Šeštadienį įvyko pirmas „Fortnite“ „All-Star“ tipo turnyras, kuriame pergalę iškovojo rusų „letw1k3“ ir „kiryache“ duetas.
Naujasis „Fortnite“ sezonas

„AllStars Agency“ ir Prancūzijos esporto organizacijos „ExaIty“ rengtame turnyre iš viso dalyvavo 47-ių Europos šalių komandos.

Savo komandą „All-Star“ turnyre turėjo ir Lietuva – jai atstovavo Žygimantas „RedRush“ Navickas ir Erikas „ErycTriceps“ Vaitkevičius. Taip pat jame dalyvavo ir Lietuvos komandoje „Atlantis“ žaidžiantis danas „Th0masHD“.

Nors tarp dalyvavusiųjų buvo ir krūva labai gerai žinomų vardų, pavyzdžiui, Benjy „Benjyfishy“ Fishas ir Kyle’as „Mongraal“ Jacksonas iš Anglijos ar Dmitris „Mitr0“ Van de Vrie iš Nyderlandų, pergalę nuskynė rusai „letw1k3“ ir „kiryache“.

Antri liko airiai „lolboom“ ir „Saevid“, trečioje vietoje finišavo „Core“ ir „Gemz“.

Triumfas „AllStar“ turnyre skatina spėlioti, kad 14-metis Markas „letw1k3“ Danilovas galėjo kur kas geriau pasirodyti ir pernai birželį vykusiame „Fortnite“ pasaulio čempionate, tačiau iš ten rusas buvo išmestas, nes sukčiavo ir dairėsi į kitų ekranus.