Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 17, 16:48

Pirmoji „Ultraliga“ savaitė baigėsi, kaip joje sekėsi lietuviams?

Trečiadienį baigėsi pirmoji „Ultraliga“ savaitė, kurioje yra stipriausios „League of Legends“ komandos Lenkijos ir Baltijos regione kovoja reguliariame sezone dėl aukštesnių pozicijų ar vietų atkrintamosiose. Apžvelkime, kaip sekėsi lietuviams, pradėjusiems savo „Ultraliga“ sezoną.
Ultraliga pirma savaitė
Ultraliga pirma savaitė

Lietuviška organizacija „Topo Centras Iron Wolves“ po antradienio pralaimėjimo prieš „Forsaken“ atsitiesė ir trečiadienį sugebėjo įveikti „Ultraliga“ senbuvius „Illuminar Gaming“. Tai yra gan reikšminga pergalė, nes tai stiprus varžovas, kurio kita Baltijos regiono komanda „Goskilla“ nesugebėjo nugalėti. Taigi, „Saulius“, „Yashiro“ bei kiti „vilkai“ savaitę baigia rezultatu 1-1 ir dalinasi trečią-aštuntą vietas su kitomis penkiomis komandomis.

Tarp tų penkių komandų taip pat yra ir „Goskilla“, atstovaujama „VeyLot“, bei „Forsaken“, kurioje žaidžia „D0mas“ ir „Jaunatis“. Po pergalės antradienį prieš „Iron Wolves“ trečiadienį pergalės iškovoti nepavyko – pralaimėta „AGO ROGUE“ penketukui. Tuo tarpu „Goskilla“ pasekė „Iron Wolves“ pavyzdžiu ir po pralaimėjimo pirmojoje dienoje trečiadienį sugebėjo įveikti „Zero Tenacity“.

Taigi, po pirmosios savaitės visos lietuvių atstovaujamos komandos „Ultraliga“ septintajame sezone užima trečią-aštuntą vietas , visos turi po vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Jau antradienį vieni geriausių Lietuvos „League of Legends“ žaidėjų vėl žengs į „Summoner‘s Rift“ bei sieks laimėti žaidimus Lenkijos ir Baltijos regioninėje lygoje.

Kaip visada, „Ultraliga“ transliacijas galima stebėti „Polsatgames“ ir „Polsatgames2“ „Twitch“ kanaluose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą