Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 16d. 20:21

Po dviejų mėnesių pertraukos Rokas „EspiranTo“ Milašauskas grįžo į CS:GO sceną su trenksmu

Flashpoint CS:GO
Flashpoint CS:GO

Kovo 13 dieną startavo „Flashpoint“ „Counter Strike: Global Offensive“ lyga, kurioje su „c0ntact“ rungtyniauja lietuvis Rokas „EspiranTo“ Milašauskas. Praėjusią savaitę buvo sužaistos viršutinių grupių dalių serijos. Tai buvo pirmasis Roko pasirodymas po to kai amerikiečių organizacija „c0ntact“ išsipirko iš „CR4ZY“ ekipos.

Pačia pirmą dieną savo sugebėjimus demonstravo A grupės nariai: „c0ntact“, „Copenhagen Flames“, „MAD Lions“ ir „HAVU“.


„c0ntact“ prieš „Copehagen Flames“

Pirmasis žemėlapis buvo sunkus, tačiau be didesnių nuostabų, lietuvio komanda užtikrintai įveikė oponentus 2-0. „Copenhagen Flames“ pasirinko „Nuke“, kuriame pralaimėjo po pratęsimo 16-19. Antrasis žemėlapis „Mirage“ leido „c0ntact“ ekipai parodyt savo sugebėjimus ir sutraiškyti oponentus 16-5 rezultatu.
Rokui tai buvo pirmieji oficialūs žaidimai su nauja organizacija, nuo paskutinio turnyro su komanda praėjo net du mėnesiai, galime pasidžiaugti sėkmingu komandos startu. „EspiranTo“ po dviejų žemėlapių turi 1,18 reitingą su 43 nukovimais ir 33 mirtimis.

„Mad Lions“ prieš „HAVU“


Šioje serijoje iki dviejų pergalių prireikė visų trijų žemėlapių, kad būtų išsiaiškinta, kuri komanda prisijungs prie „c0ntact“ viršutinėje grupės lentelėje. „Nuke“ laimėjo „HAVU“ komanda rezultatu 16-13, „Mirage“ 16-12 rezultatu pergalę šventė „MAD Lions“, lemiamame „Train“ žemėlapyje užtikrintai žaidė ir laimėjo „HAVU“ 16-10. Šiame Skandinavijos komandų susidūrime triumfavo žaidėjai iš Suomijos, Danijos atstovai turės kur pasitempti norint iš apatinės turnyrinės lentelės dalies patekti į tolimesnius etapus.

B grupėje triumfavo „Gen.G“ organizacija ir „Chaos“ nariai. „Gen.G“ 2-1 rezultatu įveikė „Envy“ atstovus ir keliauja į viršutinės lentelės dalies finalus. Prie jų prisijungė „Chaos“, kurie 2-0 įveikė brazilus „MIBR“.

C grupėje abejoms serijoms prireikė trijų žemėlapių. Iš veteranų suformuota „Dignitas“ ekipa įveikė be organizacijos žaidžiančius žaidėjus „Orgless“ rezultatu 2-1. Prie „Dignitas“ prisijungė gerai žinoma „Cloud9“ komanda, kuri taip pat 2-1 įveikė „Funplus Pheonix“ narius. „Train“ žemėlapyje prireikė net 42 raundų, kad būtų išrinktas nugalėtojas, tą pergalė išplėšę „Cloud9“ nariai. Paskutiniame žemėlapyje „Funplus Pheonix“ komanda buvo pažeminta, jie pralaimėjo rezultatu 3-16.


Veiksmas tęsis kovo 17 dieną, kur grupėse bus sužaisti viršutinės lentelės dalies žaidimai, o tuo pačiu į apatinę lentelės dalį nukritusios komandos kovos dėl išlikimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/