Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 20:23

Po griežčiausios bausmės – žaidėjo ašaros ir mamos užuojauta

Jarvis Kaye'us
„Twitter“ nuotr. / Jarvis Kaye'us

Už sukčiavimą nubausto profesionalaus „Fortnite“ žaidėjo Jarviso Kaye’aus mama užstojo sūnų teigdama, jog 17-metis nenusipelnė viso gyvenimo diskvalifikacijos.

Pačios griežčiausios nuobaudos J.Kaye’us sulaukė po to, kai žaidimo metu nusprendė panaudoti draudžiamą programą, automatiškai nutaikančią ginklus į varžovus.

17-metis buvo itin populiarus „Youtube“ platformoje – nuo 2018-ųjų kovo, kuomet ir sukūrė savo kanalą, britas sukaupė įspūdingą dviejų milijonų prenumeratorių armiją.

Per šį laiką J.Kaye’us ne tik parašė kelis pasiteisinimus ir prisipažinimus klydus, bet ir pasidalino vaizdo įrašu, kuriame netgi liejo ašaras.

Po visų šių įrašų britas sulaukė didelio palaikymo. Tarp žaidėją užstojančių žmonių yra ir jo motina, pareiškusi, kad ši bauda gniuždo sūnų.

„Jis palūžęs. Jis myli šį žaidimą. Galiu patikinti, jog Jarvis nėra apgavikas, – sūnų palaikė Barbara Khattri. – Tikiu, kad visi turi turėti galimybę ištaisyti savo klaidą, jeigu ji nėra susijusi su žala kitiems žmonėms.“

„Kartą vienas draugas man pasakė: nelaimingiausias būni tada, kai nelaimingi tavo vaikai. Dabar suprantu, kokie teisingi buvo šie žodžiai.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/