Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 29d. 15:42

Po itin atkaklios „CS:GO“ miestų dvikovos Vilnius nusileido Rygos komandai

„Timechasers“ prieš „Medieval Riga“
Organizatorių nuotr. / „Timechasers“ prieš „Medieval Riga“

Gruodžio 28 dieną kontrolinėse varžybose susitiko stipriausia Lietuvos komanda „Timechasers“ prieš pajėgiausią komandą Latvijoje – „Medieval Riga“. Jose buvo sužaistas ko gero ilgiausiai trukęs žemėlapis Baltijos CS:GO scenos istorijoje.

Lietuviai pasirodė su atsinaujinusia sudėtimi. Į komandą sugrįžo matyti veidai – AwwEzz bei Prochas. Awwezz praeitą sezoną atstovavo užsieniečius JoinTheForce, kuriuos praeitą ESEA reguliarųjį sezoną Intermediate divizione atvedė į 13 pergalių ir 3 pralaimėjimus. Prie „Timechasers“ prisijungė ir du nauji žmonės – Slokker bei LaimB. Slokker yra žaidęs už žymiąją Lietuvos komandą 1337huania, o LaimB anksčiau atstovavo Figure05 gretas. Po atkaklių varžybų iki 2 pergalių, lietuviai nusileido latviams rezultatu 0:2 (Inferno 14:16, Nuke 26:28).

Pirmasis žemėlapis mus atvedė į Inferno. Veiksmas jame buvo tapatus amerikietiškiems kalneliams. Pirmieji raundai buvo žaidžiami taškas į tašką, tačiau lietuviai, žemėlapį pradėję žaisti už kontra-teroristus, atsilikę rezultatu 2-3, sugebėjo sukurti milžinišką spurtą ir išlošė 7 raundus iš eilės. Toje sėkmingoje serijoje, „Timechasers“ žaidėjai sugebėjo pademonstruoti stabilų taiklumą, gerą komandinį darbą palydėtą tikslia komunikacija bei nepriekaištingai strategiškai atliktais saito atsiėmimais. Latviai, įklimpę į gilią pelkę sugebėjo iš jos išbristi atsikovoję paskutinius pirmosios pusės tris raundus, sėkmingai užpuldami A saitą, kuriame lietuviai patyrė didžiausius nemalonumus. Netaiklūs lietuvio snaiperio šūviai bei ankstyva agresija ginantis žemėlapio vidurį suteikė erdvės latviams išsiveržti.

Apsikeitus pusėmis, latviai toliau tęsė laimėjimų seriją ir galiausiai susigrąžino persvarą rezultatu 9:10 – patys išlošdami 7 raundus iš eilės. Tiek viena, tiek kita komanda įsibėgėjus antrajai žemėlapio pusei apsikeitė smūgiais, surengdami po 4 raundų iš eilės laimėtas serijas. Tiesa, latviai buvo susikūrę geresnę finansinę padėtį, todėl tai jiems leido drąsiau užsiimti žemėlapio svarbiausius taškus. Tam įtakos turėjo latvių išloštas ekonominis raundas, kurio metu „Medieval žaidėjų“ dauguma žemėlapio viduryje susidorojo su lietuviais.

Lemiame ir paskutiniajame reguliaraus laiko raunde „Timechasers“ buvo sau susikūrę gerą situaciją, kuomet liko žaisti du prieš vieną A saite, tačiau „Medieval“ snaiperis Shadly po fantastiško pasirodymo sugebėjo paskutinėmis sekundėmis išplėšti savo komandai pergalę pirmajame žemėlapyje. Latvių gretose rezultatyviausi žaidėjai jame buvo Discplex (28-18) bei Frip (21-20). „Timechasers“ rezultatyviausi žaidėjai buvo Prochas (24-22) bei AwwEzz kartu su Slokker, abu surinkę po 19 nužudymų.

Antrasis žemėlapis buvo vienas ilgiausiai trukusių Baltijos CS:GO istorijoje. Jis pareikalavo net 4 pratęsimų. Lietuviai vėlgi žemėlapį pradėjo žaisti už kontra-teroristus bei sukūrė rimtą pareiškimą pradžioje, laimėję atkarpą rezultatu 9-1. Tiesa, latviai nepasidavė ir sugebėjo sušvelninti deficitą iki penkių raundų, pirmąją pusę užbaigę rezultatu 5-10. Apsikeitus pusėmis, „Timechasers“ žaidėjams sunkiai sekėsi įsivažiuoti. „Medieval Riga“ komanda negailestingai susidorodavo su savo varžovais lauko pozicijoje.

Daugelio raundų pergalės kalviu tapo šiose varžybose nesustabdomas latvių snaiperis Shadly. Lietuviai buvo atsilikę rezultatu 13-15, bet pademonstravę stiprų mentalitetą sugebėjo išlyginti rezultatą ir nuvesti mus iki pirmo pratęsimo. „Timechasers“ komandai jis prasidėjo puikiai, buvo laimėti trys iš eilės raundai už teroristų pusę ir trūko visai ne daug, kad jie mus būtų atvedę iki trečiojo žemėlapio. Deja, latviai parodė savo užsispyrimą ir nukėlė mus iki antrojo pratęsimo. Istorija kartojosi. Lietuviai vėl laimėjo pirmus tris raundus, bet vėlei pralošė tris iš eilės.

Trečiajame pratęsime jau patiems „Timechasers“ teko kovoti su deficitu, bet po herojiškų Sidivo pastangų, kuomet jis laimėjo lemiamą vienas prieš du raundą, veiksmas persikėlė į ketvirtą pratęsimą. Deja, jame karaliavo latviai. Shadly pademonstravo fantastišką pasirodymą ir užtikrino pergalę „Medieval“ komandai po alinančios kovos. Jis buvo rezultatyviausias žaidėjas latvių gretose, surinkęs net 50 nužudymų. „Timechasers“ gretose rezultatyvus buvo Awwezz su 43 nužudymais.

„Tai buvo fantastiškos varžybos, užbaigiančios šiuos metus. Jose išvydome atsinaujinusią lietuvių sudėtį, kuri, nors ir pralaimėjus, vis vien pademonstravo aukščiausios klasės žaidimą bei tvirtą mentalitetą. Šios varžybos yra rimtas indikatorius, kad „Timechasers“ laukia linksmi ir intriguojantys 2021-ieji metai“, – iškart po varžybų pažymėjo esporto komentatorius Laisvūnas Čekavičius.

„Nors ir pralaimėjome, tačiau džiaugiuosi, kad pagaliau yra su kuo Baltijos šalyse pasitreniruoti prieš sezoną. Tokios varžybos, kai nieko nevyksta mūsų scenoje, kelia tiek susidomėjimą esportu, tiek suteikia mums daugiau paanalizuoti savo žaidimą ruošiantis pagrindinėm kovom. Laiko sutvarkyti klaidas žaidime dar turime, esu patenkintas mikroklimatu tarp žaidėjų, tai leido nepalūžti ir vis grįžti į žaidimą, net sunkiausiais raundais – turime tikrai didelį potencialą“, – teigė „Timechasers“ vadovas Julius Parnavas.

Komandų sudėtys:

„Medieval Riga“:

IļjaRastopčins – Whiskas

MārtiņšLabrencis – Labreenc

DaniēlsBieziņš – discplex

RobertsPoļakovs – Frip

MartinsGūtmanis – shadiy

„Timechasers“:

Ovidijus Miliauskas – Sidivo

Ąžuolas Misevičius – AwwEzz

Tomas Prochorenko – Prochas

Marijus Jazbutis – SlokkerR

Dovydas Orzekauskas – LaimB

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/