Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 28d. 09:46

Po „Riptide“ atnaujinimo išaugo „M4A1-S“ „skinų“ kainos. Kodėl?

M4A1-S Hyper Beast
M4A1-S Hyper Beast
„Counter Strike: Global Offensive“ misijų paketas „Riptide“ atnešė ne tik naujas misijas, ginklų „skinus“, agentus ir žemėlapius, bet ir tiesiogiai susijusius pakeitimus su ginklais. Visų mėgstamas pistoletas „Deagle“ daro mažiau žalos pataikius į kūną, „Dual Elites“ kaina sumažėjo iki 300. Tačiau pats įdomiausias ir žaidimui didžiausią įtaką padarysiantis dalykas – didesnė „M4A1-S“ žala.

Iškart prisipažinsiu, kad man pačiam, karts nuo karto vakarą praleidžiančiam prie „Counter Strike: Global Offensive“, „M4A1-S“ visuomet buvo labiau prie širdies. Žinoma, esu bandęs prisijaukinti ir „M4A4“, nes jis neva naudingesnis, tačiau tikriausiai nostalgija „Counter Strike“, kurį žaidžiau paauglystėje, padarė savo. O kur dar lengviau valdomos kulkų trajektorijos bei duslintuvas...

Counter Strike 1.6 versija
Counter Strike 1.6 versija

Tačiau reikai pripažinti, kad tiek profesionalai, tiek žaidėjai, žaidžiantys dėl pramogos, rinkosi „M4A4“ ne šiaip sau – lyginant su „M4A1-S“ šis ginklas ne tik darė daugiau žalios, bet ir šaudė greičiau, tad „damage per second“ rodiklis ilgą laiką buvo „M4A1-S“ nenaudai.

Kas gi nutiko po „Riptide“ atnaujinimo? Ogi buvo padidinta ginklo daroma žala:

  • Į krūtinę ar rankas anksčiau buvo daroma 23 taškų, o dabar 26 taškų žala.
  • Į pilvą pataikius, žala padidėjo nuo 28 iki 33 taškų.
  • Pataikius į kojas, žala išaugo nuo 24 iki 28 taškų.

Ką gi tai reiškia? Jei skaičiuosime paprastai, „M4A4“ gali nukauti priešininką su 4 kulkomis (jei nepataikome į galvą), o prieš atnaujinimą „M4A1-S“ dažniausiai prireikdavo 5 kulkų. Įvertinus tai, kad ginklas šaudo kiek lėčiau, tai labai dažnu atveju galėjo lemti pralaimėjimą, ypač jei tai susišaudymas vienas prieš vieną.

Tačiau dabar „M4A1-S“ tapo daug patrauklesnis, kadangi ne tik jo žala pasidarė praktiškai tokia pat, kaip ir jo brolio „M4A4“, bet išryškėjo žalos trūkumo nustelbti ginklo pliusai – geresnės kulkų trajektorijos valdymo galimybės bei tylus šaudymas, labai naudingas ilgesnio atstumo kovose.

"M4A1-S" "Hot Rod"
"M4A1-S" "Hot Rod"

„Counter Strike: Global Offensive“ „skinų“ rinka į šiuos pakeitimus sureavo žaibiškai – „M4A1-S“ kainos iškart pakilo ir kai kurie retesni modeliai pabrango tikrai įspūdingai.

Tikriausiai tik laikas parodys, ar „M4A1-S“ vėl taps populiariausiu „Counter – Terrorists“ pusės pasirinkimu, tačiau labai geras indikatorius bus „Stockholm Major“ kovos, kurios jau prasidėjo. Šiais metais šio turnyro finalines kovas galėsite stebėti ir 15min eteryje su profesionaliais lietuvių komentatoriais. Jei norite šią transliaciją stebėti it kino teatre – kreipkitės į pagrindinį transliacijų partnerį „Topo centrą“ – jų tinklalapyje rasite puikių pasiūlymų įvairiausiems projektoriams!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata