Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 23d. 14:21

Populiariausi žaidimai 2020 – žaidimų apžvalga

Populiariausi žaidimai 2020 – žaidimų apžvalga
Partnerio nuotr. / Populiariausi žaidimai 2020 – žaidimų apžvalga

Kaip ir kiekvienais metais, „Black Friday“ (liet. – „Juodasis penktadienis“) nuolaidos neaplenkia ir žaidėjų bendruomenės. Antroji lapkričio pusė žaidimų entuziastam suteikia progą įsigyti vaizdo žaidimus, jų papildinius, kosmetinius elementus, dovanų korteles ir prenumeratas ženkliai pigiau. Išpardavimų laikotarpis tik prasideda ir tęsis iki pat mėnesio pabaigos, todėl laiko išsirinkti turite apsčiai. Jeigu planuose dar neturite konkretaus žaidimo, padėsime jums apžvelgdami populiariausius 2020-ųjų metų vaizdo žaidimus, sudrebinusius ne tik žaidimų industriją bet ir žaidėjų jausmus. 2020-ųjų žaidimai tik dar labiau iškėlė kartelę ir užima aukštas pozicijas įsimintiniausių visų laikų žaidimų gretose.

„Cyberpunk 2077“

Partnerio nuotr./„Cyberpunk 2077“
Partnerio nuotr./„Cyberpunk 2077“

Industrijos galiūnės „CD Projekt Red“ projektas „Cyberpunk 2077“ yra kone laukiamiausias 2020-ųjų metų žaidimas. Gruodžio 8-tą pasirodančio projekto veiksmas žaidėjus nukels į distopinę ateitį. Taip pat, šis kiberpanko tematikos kūrinys meistriškai suderina RPG ir FPS žanrų elementus bei perteikia turiningą istoriją, kurioje veiksmas kovinių konfliktų metu vyksta visu pajėgumu. Turite puikią galimybę šį žaidimą užsisakyti iš anksto už itin patrauklią kainą.

Žiūrėti Cyberpunk 2077 pasiūlymą

„World of Warcraft: Shadowlands“

Partnerio nuotr./„World of Warcraft: Shadowlands“
Partnerio nuotr./„World of Warcraft: Shadowlands“

16 metų gyvavimo švenčiantis MMORPG, kuriame laiką leidžia milijonai žaidėjų iš viso pasaulio, jau lapkričio 23-ąją startuoja naujasis papildinys „World of Warcraft: Shadowlands“. Šis fantastinis epas pristato pomirtinį „Shadowlands“ pasaulį, kurio įtemptai laukia „WoW“ serijos gerbėjai. Be to, „Blizzard Entertainment“ kompanija pristatė „The Guide System“ - ši sistema kardinaliai pakeičia įžanginę WoW patirtį, o senbuviai tik dar labiau prisideda prie naujų žaidėjų įsitraukimo. Šis plėtinys yra puikus pasirinkimas tiek visiškiems žaidimo veteranams, tiek naujokams kurie dar nėra susipažinę su „WoW“ pasauliu.

Žiūrėti World of Warcraft: Shadowlands pasiūlymą

„Football Manager 2021“

Football manager 2021
Football manager 2021

Lapkričio 24-ąją startuojantis „Football Manager 2021“ papildo ištisus metus populiarumo nestokojančios futbolo simuliacijos serijos gretas. Naujas FM 2021 praturtins gerbėjų patirtį žaidimo mechanikos inovacijomis bei išplėstomis parinktimis. Patobulinta grafika ir išpuoselėta žaidimo mechanika, „Sports Interactive“ kompanija siekia dar kartą sulaužyti sportinių žaidimų žanro standartus ir suteikti itin stiprią simuliacijos patirtį. Žaidimas jau čia pat ir tai puiki galimybė įsigyti naujausią „Football Manager“ franšizės dalį bei pradėti strateguoti.

Žiūrėti Football Manager 2021 pasiūlymą

„Assassin‘s Creed: Valhalla“

Partnerio nuotr./„Assassin‘s Creed: Valhalla“
Partnerio nuotr./„Assassin‘s Creed: Valhalla“

Startavęs lapkričio 10-ąją, "Assassin's Creed: Valhalla" žaidimas jau pirmąją savaitę po savo debiuto sumušė visų laikų "Assassin's Creed" žaidimų pardavimo rekordą. „Assassin‘s Creed: Valhalla“ plėtoja skandinavų mitologiją, susijusią su vikingų kultūra bei pasižymi skirtingais RPG elementais. Autentiškai atkurdami vikingų kultūrą ir suteikdami jai išskirtinio žavesio, „Ubisoft“ kompanija suteikia unikalią progą atsidurti nuožmaus vikingo kailyje. Protagonisto pečius svęria milžiniškas siekis - užimti IX a. Angliją.

Žiūrėti Assassin’s Creed: Valhalla pasiūlymą

„Watch Dogs: Legion“

Partnerio nuotr./„Watch Dogs: Legion“
Partnerio nuotr./„Watch Dogs: Legion“

Jau minėta „Ubisoft“ kompanija taip pat praturtino 2020-ius metus spalio 29-ąją išleisdama trečiąją dalį populiarioje kiberpanko tematikos žaidimų serijoje. „Watch Dogs: Legion“ galima apibrėžti kaip esminį nuotykį, kurį privalu patirti tiems, kas domisi šiuo ganėtinai nauju žanru, patraukusiu vaizdo žaidimų industrijos dėmesį. Pasinaudodami „Black Friday“ išpardavimu galite tapti pogrindžio hakerių judėjimo, žinomo kaip „DedSec“, dalimi, kovoti prieš totalitarinę valdžią įsigalėjusią Londono mieste ir patirti neišdildomus įspūdžius.

Žiūrėti Watch Dogs: Legion pasiūlymą

„FIFA 21“

Partnerio nuotr./„FIFA 21“
Partnerio nuotr./„FIFA 21“

„Electronic Arts“ kompanijos pasididžiavimas ir industrijos galiūnė „FIFA“ – futbolo simuliacijos serija – užima vieną iš aukščiausių pozicijų vaizdo žaidimų pasaulyje, todėl nenuostabu, kad „FIFA 21“ žaidimas, išėjęs spalio 9-ąją, susilaukė milžiniško populiarumo bei bendruomenės dėmesio. Adrenalino antplūdžiai lemiamomis futbolo rungtynių sekundėmis ir iššūkių kupini žaidimo režimai prikausto prie ekranų, todėl kiekvienas sporto gerbėjas ras ne vieną ir ne dvi progas išnaudoti žaidimo elementus adrenalinui sukelti.

Žiūrėti FIFA 21 pasiūlymą

„Marvel‘s Avengers“

Partnerio nuotr./„Marvel‘s Avengers“
Partnerio nuotr./„Marvel‘s Avengers“

Daugelis yra girdėję apie „Keršytojų“ franšizę bei priklauso gerbėjų gretoms, todėl rugsėjo 4-ąją pasirodęs „Marvel‘s Avengers“ žaidimas, įkvėptas didžiųjų superdidvyrių ir pasižymintis įtemptu veiksmu bei nenuspėjamais siužeto vingiais, sulaukė didelio susidomėjimo. Plėtojama originali „Keršytojų“ istorija, todėl naratyvo naujumas vilioja gerbėjus išbandyti šį kūrinį, pasinerti į nuotykius ir stoti į akistatą su nauju blogiu. Nors žaidimas nepateisino dalies žaidėjų bendruomenės lūkesčių, pereiti kampaniją bent kartą išties verta.

Žiūrėti Marvel’s Avengers pasiūlymą

„NBA 2K21“

Partnerio nuotr./„NBA 2K21“
Partnerio nuotr./„NBA 2K21“

Nuo pat rugsėjo 4-osios, krepšinio gerbėjai, kaip ir kasmet, džiaugiasi naujausia „NBA 2K“ franšizės dalimi, kurią puošia tokios pasaulinio masto žvaigždės kaip Damian Lillard, Zion Williamson, ir Kobe Bryant. Naujausias NBA pasižymi itin patobulinta žaidimo mechanika. Žaidimo veiksmą taip pat praturtina „MyCAREER“ ir „MyTEAM Unlimited“ režimai. Apskritai, NBA kiekvienais metais užtikrina neribotą valandų skaičių įtraukiančių rungtynių, nesiliaujančių iššūkių ir nepakartojamų pojūčių žaidimo aikštelėje. O su taikomomis nuolaidomis galite išbandyti šį kūrinį daug pigiau.

Žiūrėti NBA 2K21 pasiūlymą

„Crusader Kings III“

Partnerio nuotr./„Crusader Kings III“
Partnerio nuotr./„Crusader Kings III“

Rugsėjo 1-ąją pasirodęs „Crusader Kings III“ iškėlė strateginius žaidimus į naujas aukštumas. Sklandžiai suderinti strateginio žaidimo ir RPG žanro elementai, „Game of Thrones“ primenanti atmosfera, nuosekli istorijos eiga, kuriai įtaką daro pats žaidėjas, bei autentiškas viduramžių politikos perteikimas dar kartą įrodo, kad „Paradox Interactive“ kompanijos galimybėms ribų nėra.

Žiūrėti Crusader Kings III pasiūlymą

„Horizon Zero Dawn“

Partnerio nuotr./„Horizon Zero Dawn“
Partnerio nuotr./„Horizon Zero Dawn“

Šis atviro pasaulio RPG žaidimas nukelia žaidėjus į poapokaliptinę ateitį, kurioje, kadaise klestėjusi pažangi žmonijos civilizacija buvo priversta sugrįžti į primityvius genčių laikus. Rugpjūčio 7-ąją pasirodžiusio „Horizon Zero Dawn“ žaidimo pasaulis užburia kvapą gniaužiančiais vaizdais, kovinės scenos nesuteikia nė sekundės atokvėpio, o naratyvas priverčia susimąstyti apie tamsiąją galimos ateities pusę.

Žiūrėti Horizon Zero Dawn pasiūlymą

„Fall Guys: Ultimate Knockout“

Partnerio nuotr./„Fall Guys: Ultimate Knockout“
Partnerio nuotr./„Fall Guys: Ultimate Knockout“

Ne visi kūriniai, pasirodę 2020-ais metais pasižymi niūria tematika – „Fall Guys: Ultimate Knockout“ žaidimas, pasirodęs rugpjūčio 4-ąją, yra tikras energijos užtaisas. Nors šis kūrinys priklauso „Battle Royale“ žanrui, veikėjai pasižymi mielu bei spalvotu dizainu, o kliūtys primena garsiąją „Takeši pilis“ seriją, tačiau neapsigaukite – konkurencija čia įsiplieskia nuo pirmų žaidimo akimirkų.

Žiūrėti Fall Guys: Ultimate Knockout pasiūlymą

„Death Stranding“

Partnerio nuotr./„Death Stranding“
Partnerio nuotr./„Death Stranding“

Prie šio projekto dirbęs Hideo Kojima suteikė „Death Stranding“ žaidimui unikalaus žavesio, kadangi istorijos vystymas čia skiriasi nuo tipinių naratyvų vaizdo žaidimų industrijoje. Įtempta atmosfera, puikiai išplėtoti veikėjai ir nuolatos kirbantys klausimai. Jūsų priešas šiame kūrinyje – reljefas. Skamba keistokai? Poapokaliptinio pasaulio aplinka kelia mirtiną pavojų visiems, išskyrus jūsų veikėjui, todėl jums patikimos svarbios užduotys, kurių baigtis – visiškai neaiški. Spalio 14-ąją debiutavęs „Death Stranding“ yra puikus pasirinkimas išsiilgusiems naujovių.

Žiūrėti Death Stranding pasiūlymą

„Minecraft Dungeons“

Partnerio nuotr./„Minecraft Dungeons“
Partnerio nuotr./„Minecraft Dungeons“

Garsioji „Minecraft“ franšizė, užkariavusi visų amžiaus grupių žaidėjų širdis, šiais metais sulaukė dar vieno franšizę papildančio kūrinio, pasirodžiusio gegužės 26-ąją – „Minecraft Dungeons“. Požemiuose vykstantis veiksmas, RPG elementais grįsta žaidimo mechanika ir unikali istorija tik dar kartą pabrėžia šios franšizės populiarumą bei žaidimų inovatyvumą, o dar neturėjusiems progos įsigyti šio smagaus žaidimo, tai padaryti galite pasinaudodami „Black Friday“ nuolaidomis, kurios šokiruoja taip pat, kaip žaidimo antagonistas „Arch-Illiger“.

Žiūrėti Minecraft Dungeons pasiūlymą

„Mount & Blade: Bannerlord“

Partnerio nuotr./„Mount & Blade: Bannerlord“
Partnerio nuotr./„Mount & Blade: Bannerlord“

Šio žaidimo kūrėjai „TaleWorlds Entertainment“ perteikdami viduramžių gyvenimo subtilybes ir karinius konfliktus pribloškė realizmu, todėl nenuostabu, kad „Mount & Blade: Bannerlord“, debiutavęs kovo 31-ąją, susilaukė didžiulės sėkmės. Strategija ir RPG elementais grįsta mechanika, Europos istorijos įkvėptas siužetas ir realūs viduramžių laikų iššūkiai suteikia nepriekaištingą kariūno, siekiančio pasiekti karines ir politines aukštumas, patirtį.

Žiūrėti Mount & Blade: Bannerlord pasiūlymą

„Animal Crossing: New Horizons“

Partnerio nuotr./„Animal Crossing: New Horizons“
Partnerio nuotr./„Animal Crossing: New Horizons“

Žinoma, kūrinys, atnešęs didžiulį finansinį pelną „Nintendo“ kompanijai ir paskatinęs „Nintendo Switch“ konsolių pardavimą, užsitarnavo vieno iškiliausių 2020-ųjų žaidimų titulą. Šis simuliacinis žaidimas, pasirodęs rinkoje kovo 20-ąją, suteikia žaidėjams galimybę sukurti svajonių salą ir savo valdomą veikėją, pasinaudojant itin išplėtota modifikavimo sistema ir plačiu pasirinkimų asortimentu. Šis žaidimas puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta atsipalaiduoti virtualiame pasaulyje ir užsiimti kūryba.

Žiūrėti Animal Crossing: New Horizons pasiūlymą

„Doom Eternal“

Partnerio nuotr./„Doom Eternal“
Partnerio nuotr./„Doom Eternal“

Žaidėjams, kurie trokšta įtempto veiksmo, siūlome kovo 20-ąją išleistą „Doom Eternal“, kuriame mūsų planetą užpuolė padarai, ištrūkę iš pragaro glūdumų. Pirmojo asmens šaudyklė pasižymi greito tempo veiksmu, užvedančiu garso takeliu bei aukštos kokybės vaizdo grafika. Jei dar neturėjote progos, pasinaudokite nuolaidomis ir leiskitės į grandiozinę epopėją, kurioje laukia eilė pragaištingų priešų, stulbinančių siaubinga išvaizda ir mirtinais gebėjimas.

Žiūrėti Doom Eternal pasiūlymą

„Fortnite“

Partnerio nuotr./„Fortnite“
Partnerio nuotr./„Fortnite“

2017-ais metais išleistas „Battle Royale“ žaidimas sudrebino vaizdo žaidimų pasaulį, ir išlieka vienu žaidžiamiausių kūrinių 2020-ais metais. Šis žaidimas yra nemokamas, tačiau norintiems stilizuoti savo veikėją ir sukurti individualų saviraiškos įvaizdį, Norintiems išskirtinumo ir unikalumo, „Fortnite“ kosmetiniai elementai yra neatsiejama nuo žaidimo patirties dalis. Viskas nuo V-Bucks iki įvairių veikėjo išvaizdą keičiančių variantų gali būti jūsų jau šiandien.

Žiūrėti Fortnite Skins ir V-Bucks pasiūlymus

„Roblox“

Partnerio nuotr./„Roblox“
Partnerio nuotr./„Roblox“

„Roblox“ – tai masinė internetinė žaidimų erdvė, gyvuojanti nuo 2006 metų. Joje žaidėjai gali dalintis kuriamais 3D žaidimų serveriais ir patys dalyvauti juose bei kurti norimus veikėjus. Nors ši interaktyvi platforma yra nemokama, visada galima praturtinti patirtį ir įsigyti Roblox dovanų korteles. Jų dėka, žaidėjai gali sukurti individualų stilių, visai kaip ir kituose internetinio pobūdžio žaidimuose. Šiuos kortelių aktyvavimo raktus galite įsigyti ženkliai pigiau.

Žiūrėti Roblox Gift Card pasiūlymus

„League of Legends“

Partnerio nuotr./„League of Legends“
Partnerio nuotr./„League of Legends“

Nemokamas strateginis MOBA kūrinys, kuriame žaidėjų komandos susiburia varžytis bei įveikti viena kitą vardan pergalės, pasirodė dar 2009-ais metais, tačiau išlieka vienu geidžiamiausių internetinių žaidimų. Kaip ir daugelyje kitų nemokamų „online“ žaidimų, „League of Legends“ siūlo savo valiutą. Pigesnės „LoL“ ar „Riot Points“ dovanų korteles produktų kodų pavidalu, leis pakeisti ne tik mėgstamiausių veikėjų išvaizdą, bet ir ženkliai praturtinti bendrą žaidimo patirtį.

Žiūrėti League of Legends RP pasiūlymus

„PlayerUnknown's Battlegrounds“

Debiutavęs 2017-ais metais ir įkvėpęs daugelį po to sekusių „Battle Royale“ žaidimų, „PlayerUnknown's Battlegrounds“ pasižymi realistišku virtualiu pasauliu, kuriame žaidėjai varžosi vieni su kitais kol galiausiai iš šimto belieka vienas – nugalėtojas. Sklandi žaidimo mechanika, įtraukianti konkurencija ir interaktyvi bei atvira aplinka yra priežastys dėl kurių „PUBG“ išlieka vienu iš iškiliausių 2020-metų žaidimų, neužleisdamas savo pozicijos nepaisant naujų kūrinių tiek “Battle Royale” žanre, tiek vaizdo žaidimų pasaulyje.

Žiūrėti PUBG pasiūlymus

Puiki galimybė užbaigti 2020-iuos audringai

Neaprėpiami bei įvairūs virtualūs pasauliai, pažangios kompiuterinių žaidimų technologijos, įtraukiantys siužetai ir nepamirštami veikėjai – štai ką augančiai vaizdo žaidimų bendruomenei atnešė ir tebeneša 2020-ieji. Jei dar neturėjote progos įsigyti paminėtų žaidimų, laukėte geresnės kainos, ar tiesiog praleidote vieno ar kito kūrinio išleidimo datą, dabar bene geriausias laikas vėl peržvelgti norų sąrašą. Tai galite padaryti pasinaudodami Eneba.com parduotuvėje vykstančiu „Black Friday“ išpardavimu bei nuolatos prieinamomis mažesnėmis žaidimų ir dovanų kortelių kainomis.

Žiūrėti visus ENEBA pasiūlymus

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/