Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 09, 10:15

Prieš pat „Major“ – skandalas dėl trenerių sukčiavimo

Likus trims dienoms iki „PGL Major Antwerp 2022“ čempionato „ESIC“ arba kitaip esporto sąžiningumo komisija („esports integrity commission“ – angl.) paskelbė, jog po kruopštaus ir ilgo tyrimo priėmė sprendimą pašalinti tris garsius CS:GO komandų trenerius iš visų jų kuruojamų renginių.
"PGL Major Antwerp"
"PGL Major Antwerp" / "PGL" nuotr.

2016 metais įkurta organizacija praneša, jog uždeda vadinamąjį „baną“ artėjančio „Major“ dalyviui Luisui „peacemaker“ Tadeu, kuris treniruoja „Imperial“ iš Brazilijos. Tą patį verdiktą išgirdo dar vienas brazilas Rafaelis „zakk“ Fernandesas iš „9z“ ir rusų komandos „Spirit“ strategas Sergey „hally“ Shavaevas.

"HLTV" nuotr./Rafaelis "zakk" Fernandesas
"HLTV" nuotr./Rafaelis "zakk" Fernandesas

Pranešime skelbiama, jog visi trys treneriai 2018-2020 metų tarpsnyje pateko į padėtį kuomet oficialiame mače dėl techninės klaidos jie stebėjo susitikimą iš statinės padėties tam tikroje žemėlapio vietoje, kas galėjo nulemti jų komandos pranašumą. Dar 2020 metais už šį vadinamą „bugą“ „ESIC“ sankcionavo net 37 trenerius, kurie pasinaudojo žaidimo sutrikimu savo naudai ir nesiėmė jokių veiksmų, jog tai sustabdyti ar išspręsti.

Prieš pat „Major“ trys komandos, netekusios savo strategų, atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje, o pagrindinis čempionato organizatorius „PGL“ tik patvirtino, jog visi treneriai yra pašalinami iš artėjančių pirmenybių

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą