Puikiai Kopenhagoje žaidusi „FaZe Clan“ komanda – „Blast Pro Series“ nugalėtoja

„FaZe Clan“ komanda tapo Kopenhagoje vykusio CS:GO „Blast Pro Series“ turnyro čempione.
„FaZe Clan“ komanda
„FaZe Clan“ komanda / „Twitter“ nuotr.

JAV komanda finale 2:0 įveikė ekipos iš Švedijos „Ninjas in Pyjamas“ pasipriešinimą.

Per visą turnyrą „FaZe Clan“ žaidėjai pralaimėjo vos vieną žemėlapį, kuomet grupių etape 2-1 palaužė „Team Liquid“.

Finalas prasidėjo „Ninjas in Pyjamas“ pasirinktame „Nuke“ žemėlapyje, kuriame švedai greitai susikrovė persvarą 2:6. Nors tuomet „FaZe“ laimėjo penkis iš sekančių septynių raundų ir varžovus prisivijo 7:8, „NiP“ netrukus vėl atitolo 8:15. Visgi amerikiečiai lengvai nusileisti neketino ir laimėję septynis raundus iš eilės išplėšė pratęsimą, kuriame triumfavo 19:17. Nugalėtojų gretose abu Patrikas „f0rest“ Lindbergas ir Olofas „olofmeister“ Kajbjeras surinko po daugiau nei 30 nušovimų.

Antroji rinkosi „FaZe Clan“ komanda, kuri „Dust2“ žemėlapyje po dar vienos permainingos kovos varžovus pranoko 16:12 ir tapo „Blast Pro Series“ čempione.

Už pergalę „Blast Pro Series“ turnyre „FaZe Clan“ komandai atiteko 125 tūkst. JAV dolerių. Savo finalo varžovus „Ninjas in Pyjamas“ ekipa vėl sutiks kitą mėnesį Bahreine vyksiančiame „Blast Por Series Global Final“ čempionate.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius