Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 7d. 11:49

Ramūnas Vyšniauskas prakalbo apie savo naują aistrą – kas paskatino „Vyšnią“ pradėti verslą esporte?

Ramūnas Vyšniauskas
15min nuotr. / Ramūnas Vyšniauskas
Ramūnas Vyšniauskas – vienas žinomiausių sportininkų pramogų pasaulyje. 45-erių metų buvęs sunkiaatletis gali pasigirti ne tik puikiais sporto pasiekimais ar spalvinga karjera televizijoje, bet ir gerai išpuoselėta verslumo gija. „Vyšnia“ save išbandė sveikos mitybos, restoranų versle, o jo naujoji aistra – kompiuteriniai žaidimai – paskatino įsitraukti į esporto plėtrą Lietuvoje. Kas lėmė šį sprendimą?

Savo įspūdžiais ir įžvalgomis šia tema R. Vyšniauskas dalinasi „PRESS START BY ROG“ esporto konferencijoje. Buvęs sportininkas neseniai pradėjo dirbti „CyberX“ esporto arenų tinklo vadovu. Į šią sritį jis atvyko gana netikėtai. Iš pradžių Vyšniauskas skeptiškai žiūrėjo į esportą, manydamas, esą tokia veikla reikalauja tik paprasčiausio barškinimo klaviatūra. Kiek daugiau pasidomėjęs, jis suprato, kad esportas yra rimtas užsiėmimas – profesionalūs žaidėjai turi savo asmeninius trenerius, reguliuoja savo mitybą, reguliariai sportuoja. Dar daugiau, esportas turi milžinišką susidomėjimą – jo rinkos apyvarta lenkia kino ar muzikos industriją. Šie faktoriai paskatino Ramūną pradėti puoselėti esporto plėtrą Lietuvoje.

Kalbėdamas apie „CyberX“ kompiuterines, Vyšniauskas pabrėžia, kad Vilniuje esanti arena yra viena didžiausių visoje Europoje. Ateityje planuojama pastatyti dar 20 arenų Lietuvoje ir 10 Latvijoje, plečiantis ne tik šalies didmiesčiuose, bet ir regionuose. Kompiuterinėse klientus pasitinka ne tik aktyvi bendruomenė bei įtraukianti atmosfera, bet ir galingiausia technika. 240 Hz raiškos ekranai bei kompiuteriai su stipriausiais procesoriais ir vaizdo plokštėmis sukuria geriausią žaidimų patirtį. Geriausią kompiuterinę techniką Lietuvoje siūlo „Topo Centras“ – susidomėjusius skaitytojus kviečiame pasižiūrėti, kiek tokia žaidybinė patirtis gali kainuoti.

15min nuotr./„CyberX Arena“
15min nuotr./„CyberX Arena“

Paklaustas apie esporto būklę ir perspektyvas Lietuvoje, Vyšniauskas situaciją palygino su savo sporto karjeros pradžia. Ramūnui pradėjus užsiimti sunkiąja atletika, lietuviai dar neturėjo nei vieno medalio tarptautinėse varžybose. Visi aplinkiniai jam sakė, kad šioje srityje siekti tarptautinio pripažinimo yra bergždžias reikalas, tačiau Vyšniauskas buvo užsispyręs ir kitiems vis kartojo: „O aš padarysiu“. Esporto situacija Lietuvoje panaši – šioje srityje dar egzistuoja daug skepsio, tačiau turime daug šviesių perspektyvų. Turime ne tik pasaulyje jau stipriai pasižymėjusius Lietuvos kiberatletus, tačiau ir atkaklius jaunuolius, siekiančius profesionalaus kelio. Taigi „Vyšnia“ į esportą Lietuvoje žvelgia su tokiu pačiu „aš padarysiu!” požiūriu, kuris skatino pasiekti aukštumų sunkiojoje atletikoje.

15min nuotr./Ramūnas Vyšniauskas
15min nuotr./Ramūnas Vyšniauskas

Pilną pokalbį su Ramūnu Vyšniausku, kuriame jis išsiplečia apie Lietuvos verslininkų požiūrį į esportą, dalinasi ilgalaikėmis perspektyvomis bei savo mėgstamiausiais žaidimais, galėsite peržiūrėti gruodžio 16 d. „PRESS START BY ROG“ esporto konferencijos metu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

14:40
02:11
16:07

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/