Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 3d. 18:23

„Red Bull Campus Clutch“ kviečia „Valorant“ žaidžiančius studentus išbandyti jėgas pasauliniame turnyre

„Campus Clutch“
„Red Bull“ nuotr. / „Campus Clutch“

Pasaulinio fenomeno „League of Legends“ kūrėjų naujasis žaidimas „Valorant“ seka pirmesniojo pavyzdžiu ir milžino žingsniais kopia link esporto populiariausiųjų viršūnės. Tad dabar puikus metas jį išbandyti ir pasitikrinti savo įgūdžius. Juolab, kad „Red Bull Campus Clutch“ organizatoriai žada ne tik įdomią patirtį, bet ir solidžių prizų!

Šis čempionatas iš kitų išsiskiria tuo, kad jo pagrindinis kriterijus yra ne įgūdžiai ar patirtis, o buvimas studentu. Su tuo susiję ir pagrindiniai nacionalinių Lietuvos atrankų prizai – dvi pirmas vietas užėmusios komandos savo universitetams laimės po „gaming hub“, pilnai įrengtą penkių vietų žaidimų kambarį su nesibaigiančiomis „Red Bull“ atsargomis.

O kas laukia Lietuvos atrankų laimėtojų? Kelionė į tarptautinį finalą ir kovos su geriausiomis studentų komandomis iš daugiau nei 50 pasaulio šalių. Tai puiki proga sužibėti pasaulinėje scenoje, užmegzti ilgalaikes draugystes ir, aišku, laimėti pirmą vietą bei susižerti 20 000 eurų. Taip, čempionų prizas solidus, o prie jo dar prisideda galimybė iš arti pamatyti, kaip šį žaidimą žaidžia tikri profesionalai „Valorant Masters“ pasauliniame turnyre.

Kodėl „Valorant“? Todėl, kad tai yra ateitis. 2020 metais šis žaidimas sumušė „daugiausiai per dieną sužiūrėtų valandų“ rekordą „Twitch“ platformoje, kai surinko 34 milijonus valandų peržiūrų. Nenuostabu, nes šis komandinis 5v5 žaidimas pasižymi įdomiomis veikėjų klasėmis, įtemptu veiksmu ir gerai apmąstytais žemėlapiais. Tai nauja esporto superžvaigždė, kuri pasaulinėje scenoje planuoja užsibūti.

Kodėl tik studentams? Nes esporto industrijai klestint ir plečiantis, universitetai tampa esmine šio proceso dalimi – būtent čia iškyla nauji talentai ir žvaigždės. Tad „Red Bull“ rūpinasi, kad jie turėtų visas galimybes būti pastebėti. Ir ne tik būti pastebėti, bet ir atstovauti savo universitetą bei šalį pasauliniu lygmeniu.

Registracija į čempionatą!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/