Dabar populiaru
Žiūrėkite
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 3d. 11:14

Registracijai į „LEAGUE OF LEGENDS VERSE“ atrankas liko mažiau nei savaitė!

„League of Legends VERSE“ lyga
„League of Legends VERSE“ lyga
2000 eurų prizinį fondą turinčio pirmojo „LEAGUE OF LEGENDS VERSE“ lygos sezono registracija jau juda link pabaigos. Komandos jau ruošia strategijas ir apšilinėja, o mes vis dar kviečiame jus prisijungti prie lygos atrankų, kurios vyks jau rugpjūčio 7-8 dienomis.

Naujojoje lygoje atrankas praėjusios komandos keletą savaičių kovos dėl aukščiausių pozicijų lygoje, o vėliau vyksiančiose atkrintamosiose geriausios komandos bus apdovanotos „Verse“ mokėjimų programėlės įsteigtais piniginiais prizais.

Atrankose į lygą kviečiamos dalyvauti visos komandos, nepriklausomai nuo lygio ar rank’o. Svarbiausia surinkti penketuką, užsiregistruoti mūsų puslapyje čia ir sulaukus patvirtinimo sužaisti pirmąjį mačą jau rugpjūčio 7 dieną.

Atrankas praėjusių komandų mačai bus transliuojami Esports namai „Twitch“ puslapyje, o kai kurioms komandoms tai gali būti pirmoji galimybė parodyti save tiesiogių transliacijų metu.

Taip pat, dėl puikių rezultatų „Baltic Masters“ lygoje, tiesiai į „VERSE“ lygą buvo pakviesta „Iron Wolves“ ekipa, kuri žada pasirodyti taip pat stipriai ir nacionaliniu lygiu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu