Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 22d. 12:32

„Riot Games“ pripažino, kad „League of Legends“ žaidimas yra kuriamas pagal Kinijos užgaidas

„League of Legends“
„League of Legends“
Vienos populiariausių esporto disciplinų – „League of Legends“ – kūrėjai „Riot Games“ atskleidė, kad visos reikšmingiausios žaidimo detalės yra pritaikytos pagal Kinijos žaidėjų užgaidas.

Spalio 12 dienos pokalbyje su „League of Legends“ transliuotoju „HuzzyGames“ kūrėjai papasakojo, kodėl žaidimas yra toks greitas ir kodėl čempionams (žaidimo veikėjai) leidžiama daryti tiek daug žalos.

Pasak „HuzzyGames“, „Riot Games“ atsakymas buvo toks, jog tokia žaidimo dinamika ir stilius labiausiai patinka Kinijos žaidėjams.

„Man nepatinka 11-as žaidimo sezonas, nes jame čempionai yra per daug stiprūs. Mano nuomone, tai sumenkina įgūdžių ir talento reikšmę“, – „Youtube“ transliacijoje pasakojo britas.

„Man „Riot Games“ atsakė, kad jie viduje irgi apie tai kalba daug, tačiau žaidimą turi pritaikyti pagal žaidėjų norus. Anot jų, didelės agresijos ir didelės žalos žaidimo stilius labai patinka Kinijos žaidėjams.“

„Todėl turime tokius stiprius čempionus ir todėl artimiausiu metu niekas nesikeis.“

„HuzzyGames“ atskleidė, kad šis susitikimas su „League of Legends“ influenceriais, kurių pakviesta tik keli, buvo skirtas susipažinti su „Riot Games“ požiūriu ir suprasti, kodėl žaidimas yra toks, koks yra.

Ši tema žaibiškai išplito „Reddit“ socialiniame tinkle, kur „League of Legends“ žaidėjai aktyviai reiškė nuomonę, jog tokia sistema yra neteisinga kitų regionų atžvilgiu.

Paklausyti šios temos galite žemiau pateiktame vaizdo įraše nuo 30 minutės:

VIDEO: I WAS INVITED TO A RIOT DEV MEETING! PreSeason 2022 Updates & Dev Q&A! | League of Legends

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:01
06:32
11:02

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata