Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota: 2021 gruodžio 2d. 14:00

„Riot Games: vienas pagrindinių „Arcane“ personažų „League of Legends“ dalimi netaps

„Silco“
„Silco“
„Silco“ – vienas pagrindinių personažų „Riot Games“ sukurtame animaciniame seriale „Arcane“ – kitąmet atsidurs „Teamfight Tactics“ žaidime kaip vienas iš veikėjų. Tačiau „League of Legends“ žaidime jo „Riot Games“ nemato.

„Dažniausiai galime perkelti personažus iš vieno žaidimo į kitą, tačiau „Silco“ į „League of Legends“ nekeliaus“, – oficialiame įraše trečiadienį patvirtino „Riot Games“.

„Silco“, su kuriuo „League of Legends“ gerbėjai susipažino tik seriale, kitų metų pradžioje taps kito „Riot Games“ kuriamo žaidimo mobiliesiems „Teamfight Tactics“ dalimi. Kol kas jo kainos, sugebėjimų ir asmeninių duomenų kūrėjai neatskleidžia.

Nors „Silco“ netaps „League of Legends“ veikėju, „Riot Games“ kitais metais naują čempioną ketina pristatyti ir šiame žaidime. Kol kas apie jį atskleidžiama tik tiek, jog jis bus „nuolat judantis šaulys“.

Vos po pasirodymo „Arcane“ serialas sulaukė neįtikėtino populiarumo ir iš pirmos vietos „Netflix“ platformoje daugelyje šalių išstūmė iki tol karaliavusį hitą „Squid Game“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/