Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 10d. 17:39

„Riot Vanguard“ puikus darbas verčia sukčiavimo įrangos kūrėjus identifikuoti savo pirkėjus

15min nuotr. /

VALORANT žaidimo antisukčiavimo sistema „Vanguard“ yra turbūt stipriausias įrankis su kuriuo yra susidūrę sukčiavimo įrangos kūrėjai. Nors paleidimo metu kilo abejonių dėl to, kad programa nusileidžia iki kernel lygio, žaidėjai vis labiau pastebi jos pranašumus prieš kitas tokio tipo sistemas.

Be to, kad sistema sugeba sugaudyti didžiąją dalį sukčiautojų, „Riot Games“ užsiima ir rankiniais patikrinimais. Kūrėjai prisijungdami prie įvairių „Discord“ serverių ieško sukčiavimo įrangos gamintojų, kurie sugeba apeiti „Vanguard“. Dėl šios priežasties net naujausia išleista sukčiavimo įranga greitai būna užfiksuota, o žaidėjai – nubausti.

Sukčiai, pardavinėjantys įrangą, pradėjo imtis desperatiškų veiksmų. Pardavinėdami jie net prašo kiekvieno pirkėjo prisijungti į skambutį su kamera ir patvirtinti savo tapatybę. Ir net šios priemonės nepadeda apsisaugoti nuo „Riot Games“ komandos, kadangi sukčiai dažniausiai būna sugauti.

„Riot Games“ taip pat yra suplanavę keletą atnaujinimų savo antisukčiavimo sistemai. Žaidėjus, kurie iš anksto jungiasi su sukčiaujančiais žaidėjais, žadama užblokuoti 90 dienų. Taip pat yra galvojami būdai, kaip sutvakyti rank‘ą žaidėjams, nukentėjusiems nuo sukčių.

VALORANT „Vanguard“ sistema ir „Riot Games“ požiūris į sukčius rodo puikų pavyzdį kitoms pirmo asmens šaudyklėms, kaip reikia tvarkytis su sukčiais ir jų įrangos kūrėjais.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai