Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 22d. 23:00

„Rockstar Games“ žada atnaujinti „GTA remaster“ ir ištaisyti klaidas

GTA San Andreas
GTA San Andreas
„Rockstar Games“ ne juokais supykdė tūkstančius žmonių, įsigijusių „GTA remaster“ leidimą. Iš internete plintančių įrašų visiškai aišku, kad į platformų lentynas buvo pristatytas prastai veikiantis, neoptimizuotas ir žaidėjų pyktį bei nepasitenkinimą keliantis leidimas.

„Rockstar Games“ padarė paprastą ėjimą – nusprendė pasinaudoti „GTA“ serijos fanų nostalgijos jausmu. Kam kurti naują, originalų žaidimą su turiniu, scenarijumi, veikėjais, kai, visų pirma, gali kelis kartus perleisti „GTA V“? Na, o kai jau darosi gėda ir toliau joti ant šio arkliuko, kažkokiam „CEO“ kilo nuostabi mintis atgaivinti seniuosius „GTA“. Ir čia ironijos būtų mažai, o gal ir išvis nei lašo, jei viskas būtų padaryti tinkamai ir būtųme gavę seną gerą „GTA“ su atnaujinta grafika, patobulinta mechanika ir fizika, o ne eilinę, pusiau luptą, pusiau skustą nesąmonę.

„Rockstar“ games jau išleido ilgą ir tikriausiai mažai ką įtikinusį atsiprašymą dėl to, jog „žaidimai neatitiko sukeltų lūkesčių“. Kompanija taip pat pažadėjo atnaujinti visus paketo žaidimus: „GTA III“, „GTA: Vice City“ bei „GTA: San Andreas“. Deja, visiškai nėra aišku, nei kada mes sulauksime rimtesnių atnaujinimų, nei kokie konkrečiai jie bus. „Rockstar“ kol kas nieko nedetalizuoja, tik stengiasi situaciją užglaistyti tuščiais atsiprašymais bei pažadais.

„Remaster“ kultūra šiuo metu tikrai išgyvena aukso amžių, nes žaidimų kūrėjai pamatė, kad sukurti naują originalų žaidimą yra sunku. Visų pirma, mes patys, kaip žaidėjai, naujiems žaidėjams keliame visai kitus reikalavimus, nei kad prieš 10 ar 15 metų. Antra, yra didelė dalis žaidėjų, kurie sulaukė vidutinio amžiaus ir savarankiškai uždirba pajamas, tad yra mokūs klientai. Taip ir gimsta puikus receptas – nekurti naujo, o atnaujinti seną, atitinkamai demografinei grupei aktualų projektą.

Ir žinote, pačiame principe nematau nieko blogo. Vaikystėje žaisti žaidimai atmintyje išliko visai kitokie, juos dabar įsijungus grafikos netobulumai tikrai atrodo, kaip čia pasakius, gan pastebimi. Mielai pažaisčiau „Return to Castle Wolfenstein“, perdarytą ant „Wolfenstein: New Colossus“ grafinio variklio. Problema tame, kad eilinį kartą gauname ne nupoliruotą ir atnaujintą žaidmo versiją, o paskubomis paruoštą projektą, labiausiai primenantį per paskutinią naktį studento rašytą rašto darbą.

Kol po kelių mėnesių ar pusmečio „GTA“ (kaip ir neigiamų įvertinimų rekordus mūšantis „Battlefield 2042“) bus tas žaidimas, kurį bus smagu žaisti, rekomenduojame negaišti laiko ir užsukti į mūsų partnerio „Topo centras“ tinklalapį bei išsirinkus stacionarų ar nešiojamą kompiuterį žaistį ką nors vertą jūsų dėmesio.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

41:01
28:04
00:35

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas