Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 7d. 14:21

Šansas Europai: favoritus palaužusi „G2 Esports“ komanda – pasaulio čempionato finale

„G2 Esports“ komanda pateko į pasaulio čempionato finalą
„Twitter“ nuotr. / „G2 Esports“ komanda pateko į pasaulio čempionato finalą

Sekmadienį nuaidėjo fantastiškas „League of Legends“ pasaulio čempionato pusfinalis tarp „G2 Esports“ ir „SK Telecom T1“ ekipų. Į finalą pateko atkakliai kovoję ir nė akimirką nesudvejoję Europos vėliavą nešantys „G2 Esports“ žaidėjai.

Visa Europa laukė šio sekmadienio, nes „G2 Esports“ bei nuostabius rezultatus Korėjos profesionalų lygoje – LCK – rodžiusi „SK Telecom T1“ susirungė serijoje iki trijų pergalių dėl patekimo į „League of Legends“ pasaulio čempionato finalą Paryžiuje.

Pirmajame žaidime iniciatyvą rodė „SK Telecom T1“ ekipa, kuri po kelių gerų judesių žemėlapyje išsiveržė į priekį pradinėje dalyje. Jie visaip bandė išplėsti savo pranašumą žaidimo metu, tačiau „G2 Esports“ ekipa tobulai išnaudojo savo stipriąsias puses ir vengė komandinių kovų, sukurdami spaudimą įvairiose žemėlapio dalyse. Kertinis komandų prioritetų pasirinkimas įvyko, kai 26 žaidimo minutę „SK Telecom T1“ komanda nusprendė rizikuoti ir bandyti pasiimti „Baron Nashor“, kuris jį paėmusiai komandai suteikia įvairių pastiprinimų. Tačiau į šį sprendimą „G2 Esports“ komanda atsakė spausdama apatinę žemėlapio dalį ir paimdama inhibitorių, taip apnuogindama SKT komandos bazę. Lemiama žaidimo kova įvyko prie to paties „Baron Nashor“, tačiau šį kartą nuostabiai kovojusi G2 komanda nuostabiai atliko ACE (įveikė visą priešų komandą) ir užtikrintai judėjo į apatinę žemėlapio dalį, kurioje ir užbaigė žaidimą.

Antrajame žaidime „SK Telecom T1“ komanda kontroliavo visą pradžią ir po kelių puikių „Clid“ kontroliuojamo „Lee Sin‘o“ judesių jie išsikovojo žemės drakoną. Didesnis žemėlapio pranašumas įgytas buvo 22 minutę įvykusioje kovoje, kur monstriškai pasirodęs „Teddy“ padėjo SKT atlikti ACE.

Galutinė žaidimo kova įvyko prie „Elder“ drakono, kur „G2 Esports“ komanda patyliukais bandė įveikti šį pastiprinimą, bet jų sumanymui sutrukdė „Clid“, sudavęs paskutinį smūgį drakonui ir taip užtikrindamas jį „SK Telecom T1“ komandai. Po šios kovos SKT įsirašė pergalę sau ir išlygino rezultatą – 1-1.

Trečiajame žaidime dėmesys nukrypo į viršutinę žemėlapio dalį, kurioje „SK Telecom T1“ „Top Lane“ atstovas du kartus įveikė „G2 Esports“ žaidėją „Wunder“, taip susikraudamas didelį pranašumą. Tačiau po nuostabaus „Jankos“ pasirodymo G2 grįžo į žaidimą. Visą žaidimą tai viena, tai kita komanda išsiverždavo į priekį, bet paskutinę vinį įkalė G2 ekipa, kai po fantastiškai laimėtos kovos 30 minutę jie pradėjo spausti vidurinę žemėlapio dalį. Tuomet Įvyko dar viena akistata, kurioje išgyveno daugiau „G2 Esports“ komandos narių. SKT bazė sprogo ir G2 išsiveržė į priekį 2-1.

Ketvirtasis žaidimas prasidėjo lėtai, tačiau po puikios kovos apatinėje dalyje SKT komanda išsiveržė į priekį ir užsitikrino jau antrą žaidimo drakoną. Stabiliai kaupusi pranašumą „SK Telecom T1“ paslydo, kuomet 19 minutę tragiškai pralaimėjo komandinę kovą ir leido G2 komandai sugrįžti į žaidimą.

Kai jau atrodė, kad vėl kartosis praeitų žaidimų seka, „G2 Esports“ pralaimėjo komandinę kovą ir atidavė „Baron Nashor“ pastiprinimą „SKT Telecom T1“ komandai. Vyksta viena kova po kitos, kurią laimi tai SKT, tai G2. Lemiamas taškas buvo padėtas, kai po mirties atsigavęs „Perkz“ valdomas „Yasuo“ atbėgo savo komandai į pagalbą ir įveikė keturis priešus. Griaudint arenai, G2 judėjo per apatinę dalį ir sunaikino priešų bazę baigdami seriją ir laimėdami pusfinalį 3-1.

Geriausiu serijos žaidėju pripažintas Marcinas „Jankos“ Jankowskis.

Jau šį sekmadienį įvyks visą „League of Legends“ pasaulio čempionatą vainikuosiantis finalas tarp Europai atstovaujančios „G2 Esports“ ir Kinijos lygos garbę ginsiančios „Funplus Pheonix“ komandų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

28:55
00:43
00:53

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu