Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 28d. 19:58

Sensacija: Pirmą kartą Baltijos lygoje triumfavo Latvijos ekipa

„Baltic Masters“ finalai
„Baltic Masters“ finalai

Šiandien ketvirtojo „League of Legends“ „Baltic Masters“ sezono finaluose susikovė lietuvių „KENTY“ ir latvių „PIGSPORTS“ komanda. Atkrintamosiose žaidusios komandos pasidalino 3850 eurų įsteigtą piniginį prizą, taip pat finalistai atstovaus Baltijos regioną „European Masters“ turnyre. Intrigos pilnuose žaidimuose stipresnį pasirodymą pademonstravo latviai, kurie šventė pergalę rezultatu 3-1.

Prieš finalus „PIGSPORTS“ komanda padarė žaidėjų rokiruotę, ADC pozicijos žaidėjas „Twiizt“ perėjo į „jungle“ poziciją ir išstūmė iš komandos „Homeless Master“, kuris rungtyniavo viso sezono metu. Į ADC poziciją atkeliavo praeito sezono žaidėjas „Klydex“.

„KENTY“ komanda sezono metu treniravosi ir žaidė su dviem „jungle“ pozicijos žaidėjais – „Barsas“, „Jestas“. Komanda atsižvelgė į sezono pasirodymą ir nusprendė finale žaisti tik su „Barsas“. Taip pat šį sezoną komanda nusprendė žaisti su legionieriais apatinėje žemėlapio dalyje, reguliariajame sezone nauji komandos nariai stipriai prisidėjo prie užtikrintų pergalių ir dominavo Baltijos lygos oponentus.

Kiekviena finalo serija turi savo išskirtinę tematiką ir šarmą. Žaidėjai ruošiasi prieš varžybas, mąsto apie komandines kompozicijas, kaip įveikti priešų pasirinktu veikėjus ar kokią taktiką naudoti.

Pirmojo žaidimo metu atrodė, kad „KENTY“ nubrėžė linijas kaip turi būti žaidžiami žaidimai. Jie laimėjo pirmąjį žaidimą greitai ir užtikrintai per 23 minutes. Geriausiai sužaidė „Rimtuolis“ valdydamas „Diana“ veikėją, su kuria dominavo visą reguliarųjį sezoną.

Viskas pasikeitė antrojo žaidimo metu, kai pradėjo žibėti „PIGSPORTS“ komandos talentas „mag1cian“. Jo valdoma „Syndra“ sutramdė „KENTY“ komandos lyderį „Rimtuolis“, kuris žaidimą baigė su vienu nukovimu ir aštuoniomis mirtimis. Pergalė buvo švęsta po 30 žaidimo minučių.

Išlyginus rezultatą 1-1, visų akys nukrypo į „mag1cian“, kuris ir toliau dominavo visą „KENTY“ komandą, jo valdoma „Zoe“ surinko 10 nukovimų ir mirė tik vieną kartą. Tai bene geriausias pasirodymas šioje finalo serijoje.

Ketvirtajame žaidime pranašumą įgydavo tai viena, tai kita komanda. Galiausiai po poros prastų komandinių kovų iš „KENTY“ pusės pranašumas buvo prarastas, „PIGSPORTS“ surinko keturis elementų drakonus ir nukovus „Baron Nashor“ pastiprinimą laimėjo likusias komandines kovas. Žaidimas tęsėsi net 36 minutes.

Abi komandos tikrai vertos viena kitos, šį kartą triumfavo latviai, tai pirmasis jų laimėjimas nuo Baltijos lygos įkūrimo.
„KENTY“ komandą toliau persekioja prakeiksmas, tai jau trečiasis finalas, kuri jie pralaimi ir tenkinasi antraja vieta.

Tolimesnius Baltijos scenos žaidėjų pasirodymus galėsime stebėti „European Masters“ turnyro „Play-in“ stadijoje, kurioje jie bandys kvalifikuotis į pagrindinį turnyrą ir pademonstruoti geriausią rezultatą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

05:52
17:54
02:59

Esports namai

URBAN˙/