Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 11 04, 15:42

Šeštadienį Kaune startuoja tarptautinis studentų VALORANT turnyras!

Šį šeštadienį KTU RED BULL GAMING HUB rinksis ambicingiausi Lietuvos žaidėjai, sieksiantys kovoti dėl kelialapio į Braziliją – čia prasideda atrankos į pasaulinį studentų VALORANT čempionatą RED BULL CAMPUS CLUTCH.
 RED BULL CAMPUS CLUTCH
RED BULL CAMPUS CLUTCH / "Red Bull" nuotr.

VALORANT – populiarėjantis kompiuterinis žaidimas, prie kurio per mėnesį prisijungia 22 milijonai žaidėjų iš viso pasaulio. Tai komandinė pirmojo asmens šaudyklė, kurioje reikia tiek gerų įgūdžių, tiek geros strategijos. Ir čia tikrai yra erdvės pasireikšti žaidėjų kūrybiškumui.

RED BULL CAMPUS CLUTCH – tai pasaulinis čempionatas, kuriame susigrums studentai iš penkiasdešimties pasaulio šalių. Ir Lietuva bus viena iš jų. Bet prieš visa tai pirmiausia reikia išsiaiškinti stipriausią Lietuvos komandą.

"Red Bull" nuotr./ RED BULL CAMPUS CLUTCH
"Red Bull" nuotr./ RED BULL CAMPUS CLUTCH

Tuo tikslu vyks du atrankiniai etapai – gyvai ir virtualiai. Pirmasis jų – gyvas – jau šį savaitgalį vyks KTU RED BULL GAMING HUB. Tiek žaidimas, tiek registracija yra nemokami, o atrankose laukiamos ne tik puikiai susižaidusių draugų būreliai, bet ir pavieniai žaidėjai – juos sistema automatiškai suburs į komandas. Be to, kiekvienas į atranką užsiregistravęs ir atvykęs žaidėjas gaus bilietą į BETALAN.

Tad pirmyn registruotis ir treniruotis!

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą