Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 17d. 08:00

Skirtingos „Xbox Live“ prenumeratos – ką ir kodėl verta pirkti?

Skirtingos „Xbox Live“ prenumeratos – ką ir kodėl verta pirkti?
Partnerio nuotr. / Skirtingos „Xbox Live“ prenumeratos – ką ir kodėl verta pirkti?

„Xbox“ konsolių savininkams gerai pažįstamas „Xbox Live“ skaitmeninių pramogų ir paslaugų tinklas yra laisvai prieinamas per skirtingus „Microsoft“ įrenginius, tačiau nusprendę apsiriboti tik nemokamomis „Xbox Live“ funkcijomis vartotojai gali naudotis tik ribotu kiekiu visų šios platformos galimybių. Alternatyva? Skirtingos „Xbox Live“ prenumeratos tokios kaip „Xbox Live Gold“, „Xbox Game Pass Ultimate“ ir „EA Access Pass“, tačiau kurią iš jų rinktis tikrai verta?

Atsižvelgiant į „Xbox Live“ prenumeratų įvairovę, naujiems „Xbox One“ konsolės savininkams priimti sprendimą gali būti gan sudėtinga, todėl norėdami palengvinti pasirinkimą, žaidėjai turėtų pirma apsvarstyti ir įvertinti šių paslaugų privalumus ir trūkumus. Užuot įsigijus kiekvieną „Xbox One“ žaidimą atskirai, „Microsoft“ konsolių mėgėjai turi galimybę iš karto įgyti prieigą prie milžiniškos, nuolat augančios skaitmeninių žaidimų bibliotekos, įtraukiančios naujausius „AAA“ žaidimus, bei mėgautis aibe papildomų privalumų.

Narystės užsakymas su „Xbox Live“ dovanų kortele

Partnerio nuotr./„XBOX gift card“
Partnerio nuotr./„XBOX gift card“

Žinoma, bet kurią iš minėtų narysčių įmanoma įsigyti tiesiogiai iš „Microsoft“ parduotuvės, tačiau šiuo atveju būsimieji prenumeratoriai privalo mokėti pilną paslaugos kainą. Alternatyvus sprendimas yra įsigyti pageidaujamą narystę naudojantis „Xbox“ dovanų kortele. Perkant skaitmeninius kodus, pastarieji „Xbox Live“ papildymai neturi vienos, apibrėžtos kainos, o tai reiškia, kad dovanų kortelę įmanoma įsigyti už pigesnę sumą nei kortelės suteikiama vertė „Xbox Live“ platformoje.

Todėl užsisakyti norimą „Xbox Live“ prenumeratą naudojant dovanų kortele įgytas santaupas apsimoka kur kas labiau, nei įsigyti vieną iš narysčių tiesiai iš „Microsoft“ asortimento. Negana to – „Xbox Live“ papildymai (dovanų kortelės) pasižymi savais privalumais. Pavyzdžiui, „Xbox Live“ dovanų kortelės neturi nustatytos galiojimo datos, todėl net jeigu „Xbox Live“ paskyros šiuo metu papildyti nereikia, radus ir įsigijus šią prekę už patrauklią kainą, gautą kodą visada galima pasilikti ateičiai.

Dovanų kortelės santaupos taip pat gali būti panaudotos įsigyti bet kurioms kitoms prekėms prieinamoms „Xbox Live“ platformoje: kompiuteriniams žaidimams, jų atsisiunčiam turiniui (DLC), filmams, muzikai arba įvairioms aplikacijoms. Norint sklandaus apsipirkimo svarbiausia įsitikinti, jog įsigyjamos „Xbox Live“ dovanų kortelės regionas sutaptų su tuo regionu, kuriame užregistruota jūsų naudojama „Xbox Live“ paskyra. Na, o sekantis žingsnis – standartinė „Xbox Live Gold“ prenumerata.

Įsigyti Xbox Gift Card

Ką suteikia „Xbox Live Gold“ narystė?

Partnerio nuotr./„Xbox live“
Partnerio nuotr./„Xbox live“

Xbox Live Gold“ prenumerata yra analogiška „PS Plus“ narystei „PlayStation Network“ platformoje arba „Nintendo Online“ prenumeratai siūlomai „Nintendo eShop“ tinkle. Tai dažniausias „Xbox One“ ir „Xbox 360“ konsolių savininkų pasirinkimas, visų pirma todėl, kad „Xbox Live Gold“ narystė yra būtina visiems norintiems žaisti „Xbox“ žaidimus tinkle su draugais, tačiau prenumerata neapsiriboja tik šia funkcija.

Su „Xbox Live Gold“ „Microsoft“ konsolių savininkai gali mėgautis ne tik daugelio žaidėjų režimu ar nuotoline kooperacija – kiekvieną mėnesį „Xbox Live Gold“ prenumeratoriai gali atsiimti nuo 2 iki 4 „Xbox One“ žaidimų visiškai nemokamai! Žinoma, tam yra taikomos papildomos sąlygos: žaidimai bus prieinami tik tol, kol „Xbox Live Gold“ prenumerata bus aktyvi. Prenumeratai pasibaigus žaidimai išliks susieti su „Xbox Live“ paskyra, tačiau jais mėgautis bus įmanoma tik atnaujinus „Xbox Live Gold“ narystę.

Sekantis „Xbox Live Gold“ privalumas yra specialūs „Xbox Live“ pasiūlymai, bei išskirtinės prenumeratoriams taikomos nuolaidos apsiperkant „Microsoft“ parduotuvėje. Net ir naujausi „AAA“ žaidimai „Xbox Live Gold“ vartotojams reguliariai siūlomi su 50% ar net 75% nuolaidomis, o perkant šiuos žaidimus „Xbox Live“ dovanų kortelės santaupomis galutinė šių prekių kaina sumažėja net dar labiau. Tai neblogas būdas pigiai išplėsti savo žaidimų kolekciją, tačiau atnaujinus „Xbox Live Gold“ prenumeratą į „Xbox Game Pass Ultimate“ „Xbox One“ entuziastams atsiveria net dar platesni horizontai.

Įsigyti Xbox Live Gold 1-mėn

Įsigyti Xbox Live Gold 12-mėn

„Xbox Game Pass Ultimate“ privalumai

Partnerio nuotr./„Xbox game pass“
Partnerio nuotr./„Xbox game pass“

Paprasta „Xbox Game Pass“ paslauga „Xbox One“ konsolių savininkams suteikia prieigą prie nuolat augančios, skaitmeninės kompiuterinių žaidimų bibliotekos įtraukiančios daugiau nei 100 pasirinkimų. Besinaudojantys šia paslauga turi galimybę nevaržomai mėgautis „Microsoft“ ekskliuzyvais tokiais kaip „Forza Horizon 4“, „Sea of Thieves“, „Halo 5: Guardians“, bei „Gears of War“ franšizės šaudyklėmis ar išbandyti daugelį kitų žymių „Xbox“ konsolių flagmanų. Skaitmeninė biblioteka apima ne tik „Xbox One“ žaidimus, tačiau ir klasikas iš ankstesnių „Xbox“ konsolių, kurios puikiai veikia ir aštuntosios kartos „Microsoft“ žaidimų sistemoje.

Tuo tarpu „Xbox Game Pass Ultimate“ įtraukia tiek „Xbox Game Pass“, tiek „Xbox Live Gold“, tad žaidėjai užsisakę šią narystę gali mėgautis pilnu „Xbox Live“ platformos funkcijų ir paslaugų komplektu. Greta to, „Xbox Game Pass Ultimate“ puikiai pasitarnaus ir PC žaidėjams naudojantiems „Windows 10“ operacinę sistemą. Nesvarbu ar „Xbox Game Pass Ultimate“ paslauga buvo įsigyta atskirai, ar atnaujinus „Xbox Live Gold“ – dalis „Windows 10“ operacinei sistemai išleistų „Xbox Game Pass“ žaidimų tampa prieinami ir asmeninių kompiuterių savininkams susikūrusiems „Xbox Live“ paskyrą.

Įsigyti Xbox Game Pass 1-mėn

Įsigyti Xbox Game Pass Ultimate 1-mėn

„EA Access Pass“ – geriausias pasirinkimas EA fanams

Partnerio nuotr./„Xbox EA“
Partnerio nuotr./„Xbox EA“

Daugeliu atžvilgiu „EA Access Pass“ paslauga savo funkcionalumu yra panaši į „Xbox Game Pass Ultimate“. Įsigydami šią paslaugą „Xbox One“ savininkai taip pat gauna prieigą prie augančios skaitmeninės žaidimų bibliotekos, tačiau šiuo atveju tai yra žaidimai išleisti amerikiečių kompanijos „Electronic Arts“. Čia galima rasti hitų iš tokių EA priklausančių serijų kaip „Need for Speed“, „Battlefield“, „Dead Space“, „Mirror’s Edge“ ar „Plants vs. Zombies“. Tai ypač geras pasirinkimas sporto simuliatorių mėgėjams, kadangi kolekcija taip pat įtraukia žymius „EA Sports“ žaidimus iš „FIFA“, „NBA“, „UFC“, „NHL“ ir „Madden NFL“ serijų.

Žaidžiant bet kurį iš šios kolekcijos žaidimų žaidėjo progresas yra išsaugomas, todėl nusprendus žaidimą įsigyti ilgesniam laikotarpiui nei numatytas „EA Access Pass“ prenumeratos galiojimas įmanoma tęsti savo vieno žaidėjo kampaniją ar karjerą nieko neprarandant. „EA Access Pass“ taip pat suteikia 10% nuolaidą kiekvienam „Xbox Live“ platformoje parduodam „Electronic Arts“ leidiniui, įskaitant atsisiunčiamą turinį (DLC). Vienu didžiausiu „EA Access Pass“ privalumu taip pat galima laikyti „Play First Trials“ – išskirtinę paslaugą leidžiančią iki 10 valandų mėgautis naujausias EA žaidimais likus vos kelioms dienoms iki jų išleidimo datos!

Įsigyti EA Access Pass 1-mėn

Įsigyti EA Access Pass 12-mėn

„Eneba“ parduotuvėje pigiau!

Visos aptartos „Xbox Live“ kortelės ir prenumeratos „Eneba“ internetinėje parduotuvėje yra prieinamos už puikią kainą. Paslaugos lengvai atsiimamos „Xbox Live“ sistemoje įvedus skaitmeninį raktinį kodą, prieš tai įsitikinus, kad įsigytas prekės regionas atitinka tą, kuriame užregistruota jūsų naudojama „Xbox Live“ paskyra. Ko gero nėra geresnio būdo tinkamai susipažinti su pilnu „Xbox“ žaidimų asortimentu. Šios narystės kiekvienai žaidėjų grupei suteikia galimybę išnaudoti pilną „Microsoft“ sukurtos platformos potencialą, o naujieji „Xbox“ konsolių savininkai gali efektyviai išmėginti visas šių paslaugų funkcijas ir greitai tapti bendruomenės dalimi.

Partnerio turinys
Komentarai: 10

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:42
00:58
00:28

Esports namai

URBAN˙/